Ilustrācija var atšķirties
Weber Grill Genesis E-335
Ražotājs: Weber Grill
Ilustrācija var atšķirties
- Gāzes grils
- Grilēšanas veids: Brīvi stāvošs grils, Grila ratiņi
- Grila virsmu skaits: 1
- Degļa jauda: 18,70 kW
- Degļu skaits: 3
- Grila virsma: P66 cm x T50 cm
- Gāzes spiediens: 50 mbar
- Sānu degļa jauda: 3,50 kW
Cenas vēsture
1M 3M6M
Weber Grill Genesis E-335
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Weber Grill
Populāri produkti

Weber Grill Q 3200 (1501136)
no 620,00€

Enders Chicago Next 3 R Turbo
no 225,00€

nomadiQ BBQ gāzes grils 3.0
no 245,00€

Enders Hyde 3 SIKR Turbo
no 398,34€

Campingaz Attitude 2100 EX
no 277,30€

Napoleon Freestyle 425
no 710,00€

Campingaz Party Grill 600 R
no 174,81€

Outdoorchef City 420 G
no 180,00€

Campingaz 360 Grill CV
no 135,00€

Campingaz Compact 3 L
no 275,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
WEBER Genesis E-335 grils 10536543256915_1501245

1 431,99€
1 431,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Gāzes spiediens: | 50 mbar |
|---|---|
| Degļa jauda: | 18,70 kW |
| Degļu skaits: | 3 |
| Sānu degļa jauda: | 3,50 kW |
| Plauktu skaits: | 2 |
|---|---|
| Noņemama tauku savākšanas paplāte: | Jā |
| Uzturēšanas režģis: | Jā |
| Termometrs: | Jā |
| Apakšējais skapis: | Jā |
| Riteņi: | Jā |
| Izmēri: | P157,50 cm x A123,20 cm x D68,60 cm |
|---|
| Materiāls: | Čuguns, Nerūsējošais tērauds, Tērauds |
|---|
| Grilēšanas veids: | Brīvi stāvošs grils, Grila ratiņi |
|---|---|
| Grila virsmu skaits: | 1 |
| Grila virsma: | P66 cm x T50 cm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Weber Grill Genesis E-335
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















