Ilustrācija var atšķirties
Weber Grill Q 3200 (1501136)
Ražotājs: Weber Grill
Ilustrācija var atšķirties
- Gāzes grils
- Grilēšanas veids: Brīvi stāvošs grils
- Grila virsmu skaits: 1
- Degļa jauda: 6,30 kW
- Degļu skaits: 2
- Svars: 38,20 kg
- Grila virsma: P63 cm x T45 cm
- Plauktu skaits: 2
Cenas vēsture
1M 3M6M
Weber Grill Q 3200 (1501136)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Weber Grill
Populāri produkti

Weber Grill Q 2000
no 433,98€

Enders Chicago Next 3 R Turbo
no 225,00€

Campingaz Attitude 2100 EX
no 275,00€

Napoleon Freestyle 425
no 710,00€

Campingaz Party Grill 600 R
no 174,81€

Campingaz 360 Grill CV
no 135,00€

Campingaz Compact 3 L
no 275,00€

Campingaz Attitude 2go CV
no 266,30€

Campingaz Party Grill 400 R
no 110,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gāzes grils Weber Q 3200 melns ar statīvu , 57012369

620,00€
620,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Degļa jauda: | 6,30 kW |
|---|---|
| Degļu skaits: | 2 |
| Plauktu skaits: | 2 |
|---|---|
| Noņemama tauku savākšanas paplāte: | Jā |
| Termometrs: | Jā |
| Riteņi: | Jā |
| Izmēri: | P140 cm x A145 cm x D57 cm |
|---|---|
| Svars: | 38,20 kg |
| Grilēšanas veids: | Brīvi stāvošs grils |
|---|---|
| Grila virsmu skaits: | 1 |
| Grila virsma: | P63 cm x T45 cm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Weber Grill Q 3200 (1501136)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti














