Ilustrācija var atšķirties
Weber Grill Genesis E-435W
Ražotājs: Weber Grill
Ilustrācija var atšķirties
- Gāzes grils
- Grilēšanas veids: Brīvi stāvošs grils, Grila ratiņi
- Grila virsmu skaits: 2
- Degļa jauda: 20,4 kW
- Degļu skaits: 4
- Svars: 76 kg
- Sānu degļa jauda: 3,52 kW
- Plauktu skaits: 2
Ražotājs:
Weber Grill
Populāri produkti

Weber Grill Q 3200 (1501136)
no 620,00€

Enders Chicago Next 3 R Turbo
no 225,00€

Enders Monroe Pro 3 SIK Turbo
no 581,99€

nomadiQ BBQ gāzes grils 3.0
no 245,00€

Enders Hyde 3 SIKR Turbo
no 398,34€

Campingaz Attitude 2100 EX
no 277,30€

Napoleon Freestyle 425
no 710,00€

Campingaz Party Grill 600 R
no 174,81€

Outdoorchef City 420 G
no 180,00€

Campingaz 360 Grill CV
no 135,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
WEBER Genesis E-435W grils 10536576745811_1501264

1 789,99€
1 789,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Degļa jauda: | 20,4 kW |
|---|---|
| Degļu skaits: | 4 |
| Sānu degļa jauda: | 3,52 kW |
| Plauktu skaits: | 2 |
|---|---|
| Uzturēšanas režģis: | Jā |
| Termometrs: | Jā |
| Apakšējais skapis: | Jā |
| Riteņi: | Jā |
| Izmēri: | P173 cm x A122 cm x D68,5 cm |
|---|---|
| Svars: | 76 kg |
| Grilēšanas veids: | Brīvi stāvošs grils, Grila ratiņi |
|---|---|
| Grila virsmu skaits: | 2 |
Populāri produkti




















