Ilustrācija var atšķirties
Weber Grill Genesis EPX-435 Smart
Ražotājs: Weber Grill
Ilustrācija var atšķirties
- Gāzes grils
- Grilēšanas veids: Brīvi stāvošs grils, Grila ratiņi
- Grila virsmu skaits: 1
- Degļa jauda: 21,4 kW
- Degļu skaits: 4
- Grila virsma: P86 cm x T50 cm
- Gāzes spiediens: 50 mbar
- Sānu degļa jauda: 3,5 kW
Ražotājs:
Weber Grill
Populāri produkti

Weber Grill Q 3200 (1501136)
no 620,00€

Enders Chicago Next 3 R Turbo
no 225,00€

Enders Monroe Pro 3 SIK Turbo
no 581,99€

nomadiQ BBQ gāzes grils 3.0
no 245,00€

Enders Hyde 3 SIKR Turbo
no 398,34€

Campingaz Attitude 2100 EX
no 277,30€

Napoleon Freestyle 425
no 710,00€

Campingaz Party Grill 600 R
no 174,81€

Outdoorchef City 420 G
no 180,00€

Campingaz 360 Grill CV
no 135,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
WEBER Genesis EPX-435 grils 10528454803795_1501949

2 187,99€
2 187,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Bluetooth |
| WLAN |
| Gāzes spiediens: | 50 mbar |
|---|---|
| Degļa jauda: | 21,4 kW |
| Degļu skaits: | 4 |
| Sānu degļa jauda: | 3,5 kW |
| Aizdedzes sistēma: | Elektroniskā aizdedze |
| Noņemama tauku savākšanas paplāte: | Jā |
|---|---|
| Uzturēšanas režģis: | Jā |
| Apakšējais skapis: | Jā |
| Riteņi: | Jā |
| Izmēri: | P173,99 cm x A123,19 cm x D68,58 cm |
|---|
| Materiāls: | Čuguns, Emaljēts |
|---|
| Grilēšanas veids: | Brīvi stāvošs grils, Grila ratiņi |
|---|---|
| Grila virsmu skaits: | 1 |
| Grila virsma: | P86 cm x T50 cm |
Populāri produkti




















