Ilustrācija var atšķirties
Weber Grill Original Kettle Premium 57 cm
Ražotājs: Weber Grill
Ilustrācija var atšķirties
- Kokogļu grils
- Grilēšanas veids: Grila ratiņi, Lodes grils
- Grila virsmu skaits: 1
- Svars: 12,66 kg
- Grilēšanas veidi: Netieša grilēšana, Tiešā grilēšana
- Grila virsma: Apaļš
- Grila virsma (diametrs): Ø 57 cm
- Gaisu var regulēt: Jā
Ražotājs:
Weber Grill
Populāri produkti

LotusGrill G280
no 132,10€

Big Green Egg Liels
no 1 881,27€

vidaXL Barbecue Nevada XL
no 295,78€

Braun MultiGrill 7 CG7040
no 141,02€

Outdoorchef Kensington 570 C
no 329,00€

Kamado Joe Classic II (KJ23RHC)
no 1 465,00€

LotusGrill Galda grils
no 159,35€

Kamado Joe Classic (KJ23RH)
no 894,99€

Traeger Ranger
no 639,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
WEBER 1502210 Original Kettle Premium 57cm grils

271,99€
271,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Weber grili Kokogļu Grils Weber Original Kettle Premium 57cm, Melna (1502210)

276,98€
276,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Gaisu var regulēt: | Jā |
|---|---|
| Saliekams: | Nē |
| Termometrs: | Jā |
| Taimeris: | Nē |
| Darbināms ar baterijām: | Nē |
| Izmēri: | P57 cm x A89 cm x D65 cm |
|---|---|
| Svars: | 12,66 kg |
| Grilēšanas veids: | Grila ratiņi, Lodes grils |
|---|---|
| Grilēšanas veidi: | Netieša grilēšana, Tiešā grilēšana |
| Grila virsmu skaits: | 1 |
| Grila virsma: | Apaļš |
| Grila virsma (diametrs): | Ø 57 cm |
| Noņemama tauku savākšanas paplāte: | Nē |
|---|---|
| Pelnu savākšanas atvilktne: | Jā |
| Uzturēšanas režģis: | Nē |
| Apakšējais skapis: | Nē |
| Riteņi: | Jā |
| Uzglabāšanas virsma: | Nē |
| Rokturis: | Jā |
Populāri produkti





















