Ilustrācija var atšķirties
Weber Grill Master-Touch GBS Premium E-5770 57 cm
Ražotājs: Weber Grill
Ilustrācija var atšķirties
- Ogles grils
- Grilēšanas veids: Grila ratiņi, Lodes grils
- Grila virsmu skaits: 1
- Svars: 24 kg
- Grilēšanas veidi: Kūpināšana, Tiešā grilēšana
- Grila virsma: Apaļš
- Grila virsma (diametrs): Ø 57 cm
- Gaisu var regulēt: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Weber Grill Master-Touch GBS Premium E-5770 57 cm
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Weber Grill
Populāri produkti

LotusGrill G280
no 125,50€

Big Green Egg Liels
no 1 881,27€

vidaXL Barbecue Nevada XL
no 295,78€

Outdoorchef Kensington 570 C
no 329,00€

Kamado Joe Classic II (KJ23RHC)
no 1 465,00€

LotusGrill Galda grils
no 152,15€

Kamado Joe Classic (KJ23RH)
no 920,00€

Traeger Ranger
no 639,00€

vidaXL BBQ Grill Kolonnu grils (40714)
no 166,25€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
WEBER Master-Touch GBS Premium Black grils 17301004

418,94€
418,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Materiāls: | Emaljēts, Nerūsējošais tērauds |
|---|---|
| Kokskaile |
| Gaisu var regulēt: | Jā |
|---|---|
| Termometrs: | Jā |
| Taimeris: | Nē |
| Izmēri: | P65 cm x A100 cm x D76 cm |
|---|---|
| Svars: | 24 kg |
| Grilēšanas veids: | Grila ratiņi, Lodes grils |
|---|---|
| Grilēšanas veidi: | Kūpināšana, Tiešā grilēšana |
| Grila virsmu skaits: | 1 |
| Grila virsma: | Apaļš |
| Grila virsma (diametrs): | Ø 57 cm |
| Noņemama tauku savākšanas paplāte: | Nē |
|---|---|
| Pelnu savākšanas atvilktne: | Jā |
| Uzturēšanas režģis: | Nē |
| Pretpiedeguma pārklājums: | Nē |
| Apakšējais skapis: | Nē |
| Riteņi: | Jā |
| Uzglabāšanas virsma: | Nē |
| Rokturis: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Weber Grill Master-Touch GBS Premium E-5770 57 cm
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















