Ilustrācija var atšķirties
Weber Grill Summit Kamado E6
Ražotājs: Weber Grill
Ilustrācija var atšķirties
- Ogles grils
- Grilēšanas veids: Grila ratiņi, Kamadogrils, Lodes grils
- Grila virsmu skaits: 1
- Svars: 66,23 kg
- Grila virsma: Apaļš
- Grila virsma (diametrs): Ø 61 cm
- Termometrs: Jā
- Pelnu savākšanas atvilktne: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Weber Grill Summit Kamado E6
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Weber Grill
Populāri produkti

LotusGrill G280
no 125,50€

Big Green Egg Liels
no 1 881,27€

vidaXL Barbecue Nevada XL
no 295,78€

Outdoorchef Kensington 570 C
no 329,00€

Kamado Joe Classic II (KJ23RHC)
no 1 245,00€

LotusGrill Galda grils
no 152,15€

Kamado Joe Classic (KJ23RH)
no 920,00€

Traeger Ranger
no 639,00€

vidaXL BBQ Grill Kolonnu grils (40714)
no 166,25€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
WEBER Summit Kamado E6 With GBS System Ø 61 cm grils 6806329622718_18201004

1 349,00€
1 349,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Termometrs: | Jā |
|---|
| Izmēri: | P88,30 cm x A114 cm x D90,90 cm |
|---|---|
| Svars: | 66,23 kg |
| Grilēšanas veids: | Grila ratiņi, Kamadogrils, Lodes grils |
|---|---|
| Grila virsmu skaits: | 1 |
| Grila virsma: | Apaļš |
| Grila virsma (diametrs): | Ø 61 cm |
| Pelnu savākšanas atvilktne: | Jā |
|---|---|
| Riteņi: | Jā |
| Uzglabāšanas virsma: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Weber Grill Summit Kamado E6
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















