Ilustrācija var atšķirties
Worx WR303E
Ražotājs: Worx
Ilustrācija var atšķirties
- Zāles pļāvējs robots
- Darba platums (griešanas platums): 18,00 cm
- Zāliena platībām līdz: apm. 300,00 m²
- Pļaušanas sistēma: Griešana, Pļaušana
- Darba dziļuma iestatīšana: 30,00 mm - 60,00 mm
- Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: 4
- Slīpuma pakāpe: 30,00%
- Akumulatora spriegums: 20,00 V
Cenas vēsture
1M
Worx WR303E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Worx
Populāri produkti

Worx WR340E
no 1 493,47€

Einhell Freelexo CAM 500 (3413991)
no 530,97€

avots: M79
Ecovacs GOAT O1200 LiDAR PRO
no 979,00€

Ecovacs Goat O800 RTK
no 758,00€

Segway Navimow i105E
no 775,00€

Eufy E18
no 1 379,00€

Mova 1000
no 806,48€

Gardena SILENO minimo (15201-20)
no 355,00€

Mova LiDAX Ultra 1200
no 1 199,99€

Segway Navimow X420
no 2 499,99€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Worx Robot koszący Worx Landroid Vision Cloud 300m2, mono camera, RTK WR303E

691,93€
691,93€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Worx Landroid Vision Cloud 300m2, mono camera, RTK WR303E | WR303E | 6941504405356

703,00€
703,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Robot koszący Worx Landroid Vision Cloud 300m2, mono camera, RTK WR303E | WR303E | 6941504405356

703,70€
703,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Robot koszący Worx Landroid Vision Cloud 300m2, mono camera, RTK WR303E | WR303E | 6941504405356

739,00€
739,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Robot koszcy Worx Landroid Vision Cloud 300m2, mono camera, RTK WR303E WR303E

783,77€
783,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Robot koszacy Worx Landroid Vision Cloud 300m2 mono camera RTK WR303E WR303E (6941504405356) ( JOINEDIT86919775 )

800,00€
800,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora spriegums: | 20,00 V |
|---|---|
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Uzlādes stacija: | Jā |
| Slīpuma sensors: | Jā |
|---|---|
| Pacelšanas sensors: | Jā |
| Automātiskā šķēršļu atpazīšana: | Jā |
| Naža apstāšanās: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Lietus sensors: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Darbības troksnis: | 57,00 dB |
| Nē |
| Svars: | 14,30 kg |
|---|
| Pļaušanas sistēma: | Griešana, Pļaušana |
|---|
| Darba platums (griešanas platums): | 18,00 cm |
|---|---|
| Darba dziļuma iestatīšana: | 30,00 mm - 60,00 mm |
| Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: | 4 |
| Zāliena platībām līdz: | apm. 300,00 m² |
| Slīpuma pakāpe: | 30,00% |
Cenas vēsture
1M
Worx WR303E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























