Ilustrācija var atšķirties
Worx WG385E.9
Ražotājs: Worx
Ilustrācija var atšķirties
- Motorzāģis
- Motorzāģa tips: Akumulatora motorzāģis
- Akumulatora spriegums: 20 V
- Zobena garums: 40 cm
- Ķēdes solis: 3/8"
- Eļļas tvertnes tilpums: 160 ml
- Skaņas spiediens: 104 dB
- Ķēdes ātrums: 18 m/s
Cenas vēsture
1M 3M6M
Worx WG385E.9
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Worx
Populāri produkti

Worx WG325E
no 146,99€

Makita DUC150Z
no 205,00€

Einhell GE-LC 36/35 Li-Solo (4501780)
no 137,79€

Einhell GE-LC 18 Li Solo (4501761)
no 95,00€

Makita DUC353Z
no 278,00€

Einhell GE-PS 18/15 Li Bag Kit (4600043)
no 117,85€

Makita DUC307ZX2
no 215,69€

Makita UC4041A
no 128,00€

Makita DUC254Z
no 245,00€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Piła łańcuchowa Worx WG385E.9 2 x 20 V 40 cm | WG385E.9 | 6924328394532

201,65€
201,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Worx WG385E.9 2 x 20 V 40 cm | WG385E.9 | 6924328394532

201,65€
201,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Worx Piła łańcuchowa Worx WG385E.9 2 x 20 V 40 cm

205,62€
205,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorzāģis Worx WG385E.9 2 x 20 V 40 cm | WG385E.9 | 6924328394532

209,30€
209,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Piła łańcuchowa Worx WG385E.9 2 x 20 V 40 cm WG385E.9

221,00€
221,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pia acuchowa Worx WG385E.9 2 x 20 V 40 cm WG385E.9

228,30€
228,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
WORX Worx chainsaw WG385E.9 2 x 20 V 40 cm Ķēdes zāģis

229,99€
229,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
CHAINSAW 2X20V WITHOUT BATTERY AND CHARGER WORX WG385E ( WG385E.9 )

230,00€
230,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
CHAINSAW 2X20V WITHOUT BATTERY AND CHARGER WORX WG385E

288,99€
288,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora spriegums: | 20 V |
|---|---|
| Akumulatoru skaits: | 0 |
| Motorzāģa tips: | Akumulatora motorzāģis |
|---|---|
| Zobena garums: | 40 cm |
| Ķēdes solis: | 3/8" |
| Eļļas tvertnes tilpums: | 160 ml |
| Skaņas spiediens: | 104 dB |
| Ķēdes ātrums: | 18 m/s |
| Ķēdes bremze: | Jā |
| Ķēdes ātrā spriegošana: | Jā |
| Automātiska ķēdes eļļošana: | Jā |
| Otrais rokturis: | Jā |
| Svars: | 4,70 kg |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Worx WG385E.9
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





























