Ilustrācija var atšķirties
Worx WG779E
Ražotājs: Worx
Ilustrācija var atšķirties
- Zāles pļāvējs
- Pļaušanas sistēma: Pļaušana
- Darba platums (griešanas platums): 34 cm
- Zāliena platībām līdz: apm. 450 m²
- Darba dziļuma iestatīšana: 20 mm - 70 mm
- Akumulatora māksla: Li-Ion
- Akumulatora kapacitāte: 2,50 Ah
- Uzlādes laiks: 2 h
Cenas vēsture
1M 3M6M
Worx WG779E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Worx
Populāri produkti

Worx WG737E
no 375,00€

Makita DLM330Z
no 151,95€

Einhell GE-CM 18/30 Li-Solo (3413157)
no 110,00€

Makita DLM382Z
no 200,15€

Makita DLM432Z
no 242,96€

Einhell GE-CM 36/43 Li M (3413246)
no 270,59€

Makita DLM481Z
no 516,97€

Einhell GE-CM 43 Li M Kit (3413130)
no 333,20€

Einhell GP-CM 36/450 (3413292)
no 365,00€

Makita DLM462Z
no 738,88€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Worx Kosiarka akumulatorowa do trawy 34cm (WG779E)

330,99€
330,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
WORX WG779E zāles pļāvējs WG779E

369,99€
369,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 2,50 Ah |
| Uzlādes laiks: | 2 h |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Nominālais spriegums: | 40 V |
| Pļaušana |
| Darba platums (griešanas platums): | 34 cm |
|---|---|
| Darba dziļuma iestatīšana: | 20 mm - 70 mm |
| Zāliena platībām līdz: | apm. 450 m² |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Worx WG779E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















