Ilustrācija var atšķirties
Worx WR142E
Ražotājs: Worx
Ilustrācija var atšķirties
- Zāles pļāvējs robots
- Darba platums (griešanas platums): 18,00 cm
- Zāliena platībām līdz: apm. 700,00 m²
- Pļaušanas sistēma: Griešana, Pļaušana
- Darba dziļuma iestatīšana: 30,00 mm - 60,00 mm
- Slīpuma pakāpe: 35,00%
- Akumulatora māksla: Litija jonu
- Akumulatora spriegums: 20,00 V
Cenas vēsture
1M 3M6M
Worx WR142E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Worx
Populāri produkti

Worx WR340E
no 1 475,35€

Einhell Freelexo CAM 500 (3413991)
no 530,97€

Dreame A2
no 1 258,30€

avots: M79
Ecovacs GOAT O1200 LiDAR PRO
no 979,00€

Ecovacs Goat O800 RTK
no 758,00€

Segway Navimow i105E
no 775,00€

Eufy E15
no 1 020,00€

Eufy E18
no 1 265,00€

Mova 1000
no 806,48€

Gardena SILENO minimo (15201-20)
no 355,00€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
WORX Landroid M WR142E Robotplæneklipper Elektrisk 18 cm Skærebredde

429,52€
434,51€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
WORX WR142E Robotic lawn mower Battery Black, Oran Robots zāles pļāvējs WR142E

454,99€
454,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
WORX WR142E Robotic lawn mower Battery Black, Oran Robots zāles pļāvējs

460,99€
460,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Worx Landroid M700 (WR142E) | WR142E | 6924328320661

818,10€
818,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Robot koszący Worx Landroid M700 (WR142E) | WR142E | 6924328320661

818,90€
818,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Worx Landroid M700 Robota zāles pļāvējs (WR142E)

835,95€
835,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Robot koszący Worx Landroid M700 (WR142E) | WR142E | 6924328320661

853,20€
853,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Worx Robot koszący Worx Landroid M700 (WR142E)

891,45€
891,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Robot koszcy Worx Landroid M700 (WR142E) WR142E

995,16€
995,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Litija jonu |
|---|---|
| Akumulatora spriegums: | 20,00 V |
| Akumulatora kapacitāte: | 4,00 Ah |
| Uzlādes laiks: | 2,50 h |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Uzlādes stacija: | Jā |
| Ierobežojošais kabelis: | 150,00 m |
|---|---|
| Slīpuma sensors: | Jā |
| Pacelšanas sensors: | Jā |
| Automātiskā šķēršļu atpazīšana: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Lietus sensors: | Jā |
| Darbības troksnis: | 67,00 dB |
| Jā |
| Pļaušanas sistēma: | Griešana, Pļaušana |
|---|
| Darba platums (griešanas platums): | 18,00 cm |
|---|---|
| Darba dziļuma iestatīšana: | 30,00 mm - 60,00 mm |
| Zāliena platībām līdz: | apm. 700,00 m² |
| Slīpuma pakāpe: | 35,00% |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Worx WR142E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























