Ilustrācija var atšķirties
Worx WR155E
Ražotājs: Worx
Ilustrācija var atšķirties
- Zāles pļāvējs robots
- Darba platums (griešanas platums): 22,00 cm
- Zāliena platībām līdz: apm. 2 000,00 m²
- Pļaušanas sistēma: Griešana, Pļaušana
- Darba dziļuma iestatīšana: 30,00 mm - 60,00 mm
- Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: 4
- Slīpuma pakāpe: 35,00%
- Akumulatora māksla: Li-Ion
Cenas vēsture
1M 3M6M
Worx WR155E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Worx
Populāri produkti

Worx WR340E
no 1 475,35€

Einhell Freelexo CAM 500 (3413991)
no 530,97€

Dreame A2
no 1 258,30€

avots: M79
Ecovacs GOAT O1200 LiDAR PRO
no 979,00€

Ecovacs Goat O800 RTK
no 758,00€

Segway Navimow i105E
no 775,00€

Eufy E15
no 1 020,00€

Eufy E18
no 1 265,00€

Mova 1000
no 806,48€

Gardena SILENO minimo (15201-20)
no 355,00€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Worx Landroid L2000 (WR155E) | WR155E | 6924328320036

679,80€
679,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vejos robotas Worx Landroid L2000, WR155E | WR155E | 6924328320036

680,45€
680,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Worx Landroid L2000 (WR155E) Robota zāles pļāvējs

694,39€
694,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Robot koszący Worx Landroid L2000 (WR155E) | WR155E | 6924328320036

715,40€
715,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Mauriņa pļāvējs - robots Landroid L2000, WR155E, Worx WR155E&WORX

756,60€
756,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
WORX WR155E Landroid L2000 robotic lawn mower WR155E

757,76€
757,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Worx Zāles robots Landroid L2000, WR155E

1 420,37€
1 420,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
WORX Landroid L2000, WR155E Robots zāles pļāvējs WR155E

1 503,99€
1 503,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
WORX Landroid L2000, WR155E Robots zāles pļāvējs

1 548,90€
1 548,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
WORX WR155E lawn mower Robotic lawn mower Battery Black Orange ( WR155E 6924328320036 )

1 580,00€
1 580,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
(WR155E&WORX) Mauriņa pļāvējs - robots Landroid L2000, , Worx WR155E | STK_WR155E_WORX | 6924328322580

1 705,50€
1 705,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora spriegums: | 20,00 V |
| Akumulatora kapacitāte: | 5,00 Ah |
| Akumulatora darbības laiks: | 120,00 min |
| Uzlādes laiks: | 90,00 min |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Uzlādes stacija: | Jā |
| Ierobežojošais kabelis: | 250,00 m |
|---|---|
| Slīpuma sensors: | Jā |
| Pacelšanas sensors: | Jā |
| Automātiskā šķēršļu atpazīšana: | Jā |
| Naža apstāšanās: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Lietus sensors: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Darbības troksnis: | 66,00 dB |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Jā |
| Svars: | 10,50 kg |
|---|
| Pļaušanas sistēma: | Griešana, Pļaušana |
|---|
| Darba platums (griešanas platums): | 22,00 cm |
|---|---|
| Darba dziļuma iestatīšana: | 30,00 mm - 60,00 mm |
| Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: | 4 |
| Zāliena platībām līdz: | apm. 2 000,00 m² |
| Slīpuma pakāpe: | 35,00% |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Worx WR155E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





























