Ilustrācija var atšķirties
Xiaomi Redmi 15C 5G 256GB
Ražotājs: Xiaomi
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 17,52 cm (6,9")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: MediaTek
- Procesora modeļa numurs: Dimensity 6300
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Redmi 15C 5G 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Xiaomi
Populāri produkti

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 17 256GB
no 823,84€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 125,49€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 004,55€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 623,22€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 368,35€

Apple iPhone 17e 256GB
no 623,22€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 507,97€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 515,08€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€
37 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Xiaomi Redmi 15C 5G 4/256GB Black | 69593 | 6932554458614

163,40€
163,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi 15C 5G 4/ 256GB Midnight Black mobilais telefons 69593

164,99€
164,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi 15C 5G 4/256GB black 69593

165,00€
165,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi 15C 5G 4/256GB green 6932554458621 (6932554458621) ( JOINEDIT89070673 ) Mobilais Telefons

165,00€
165,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi 15C 5G 4/256GB purple 6932554459604 (6932554459604) ( JOINEDIT88697606 ) Mobilais Telefons

165,00€
165,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Xiaomi Redmi 15C 5G 4/256GB Czarny (69593) 69593

179,32€
179,32€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi 15C 5G 4/256GB black 6932554458614 (6932554458614) ( JOINEDIT88694859 ) Mobilais Telefons

180,00€
180,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 4 GB |
|---|---|
| Maks. atmiņas lielums: | 12 GB |
| Atmiņas tips: | DDR4X |
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 1 TB |
| EPREL: | 2 413 288 |
|---|---|
| MPN: | 2508CRN2BE |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
|---|---|
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | A (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 69h38 min |
| Aizsardzības klase: | IP 64 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Stereo skaļruņi: | Nē |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS |
| Akumulatora kapacitāte: | 6 000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 33 W |
| Izmēri: | P81,07 mm x A173,16 mm x D8,2 mm |
|---|---|
| Svars: | 211 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 1 objektīvs: | f/1.8 diafragma |
| Video izšķirtspēja: | 1 920 pikseļi x 1 080 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 8 MP |
| Priekšējā kamera 1 objektīvs: | f/2.0 diafragma |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 1 920 pikseļi x 1 080 pikseļi |
| Google Android 15 |
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Dimensity 6300 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,4 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,52 cm (6,9") |
|---|---|
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 720 Pikseļi x 1 600 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Redmi 15C 5G 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























