Ilustrācija var atšķirties
Xiaomi Redmi Note 14 4G 256GB
Ražotājs: Xiaomi
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Xiaomi HyperOS
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 16,94 cm (6,67")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: MediaTek
- Procesora modeļa numurs: Helio G99-Ultra
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Redmi Note 14 4G 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Xiaomi
Populāri produkti

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 173,87€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 648,83€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 369,14€

Apple iPhone 17e 256GB
no 644,56€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 526,20€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 566,30€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€
38 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Xiaomi Redmi Note 14 4G 256 GB Чёрный
Redmi Note 14 4G 256 GB Чёрный

199,00€
199,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 4G 256 GB Фиолетовый
Redmi Note 14 4G 256 GB Фиолетовый

199,00€
199,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis Xiaomi Redmi Note 14 8/256GB Purple (61665) | 6932554407803 | 6932554407803

231,10€
231,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 8/256GB Mist Purple 6932554407803

235,50€
235,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 8/256GB Mist Purple (61665) MZB0J0LEU

243,79€
248,78€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Xiaomi Smartfon Xiaomi Redmi Note 14 8/256GB Fioletowy (61665)

246,33€
246,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 8/256GB Ocean Blue 61604

278,76€
283,75€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Viedtālrunis Xiaomi Redmi Note 14 4G 8/256GB Mist Purple 6932554407803

280,05€
282,55€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4X |
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 1 TB |
| Aizsardzības klase: | IP 54 |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5 500 mAh |
| Uzlādes jauda: | 33 W |
| Izmēri: | P76,55 mm x A163,25 mm x D8,16 mm |
|---|---|
| Svars: | 200 g |
| Galvenā kamera 1: | 108 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 8 MP |
| Galvenā kamera 3: | 2 MP |
| Video izšķirtspēja: | 1 920 pikseļi x 1 080 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 20 MP |
| Xiaomi HyperOS |
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Helio G99-Ultra |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,2 GHz |
| Displeja izmērs: | 16,94 cm (6,67") |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED, Gorilla Glass 5 |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1 080 Pikseļi x 2 400 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Redmi Note 14 4G 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Xiaomi
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Xiaomi Robot MopXiaomi Robot VacuumXiaomi Robot Vacuum X10+Xiaomi RobotiXiaomi Smart TV 43Xiaomi Tv Stick 4KXPG 3200Xiaomi 14Xiaomi 14 UltraXiaomi 14 ProXiaomi Redmi Airdots 2Xiaomi Redmi Airdots 3Xiaomi redmi watch 3Xiaomi Redmi Watch 4Xiaomi Redmi Buds 4Xiaomi Redmi 9T MaciņšXiaomi Redmi 10C Maciņš

























