Ilustrācija var atšķirties
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 4G 512GB
Ražotājs: Xiaomi
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 14
- Iekšējā atmiņa: 512 GB
- Displeja izmērs: 16,94 cm (6,67)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesora modeļa numurs: Helio G100-Ultra
- Kodolu skaits: 8
- Procesora takts maksimāli: 2,20 GHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 4G 512GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Xiaomi
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB
no 275,00€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 650,00€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 100,40€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 537,85€

Samsung Galaxy S25+ 256GB
no 738,47€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Samsung Galaxy S24 128GB
no 389,00€
22 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Xiaomi Redmi Note 14 Pro Viedtālrunis 12GB/512GB, Blue (EU) | MZB0IX0EU | 6932554406677

249,45€
249,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 16,9 cm (6.67") Hybride Dual-SIM 4G USB Typ-C 12 GB 512 GB 5500 mAh Blue ART#1485603

252,51€
252,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XIAOMI REDMI NOTE 14 PRO 12+512GB DS 4G OCEAN BLUE OEM | TKOXAOSZA0977 | 6932554406677 | TKOXAOSZA0977

254,70€
254,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
product Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12/512GB DS Ocean Blue 6932554406677 (6932554406677) ( JOINEDIT87364914 ) Mobilais Telefons

255,00€
255,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 16,9 cm (6.67") Hibrīds Dual-SIM 4G USB Type-C 12 GB 512 GB 5500 mAh Violetā TKOXAOSZA0978

267,97€
267,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 16,9 cm (6.67") Hibrīds Dual-SIM 4G USB Type-C 12 GB 512 GB 5500 mAh Zils TKOXAOSZA0977

267,97€
267,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 16,9 cm (6.67) Hybride Dual-SIM 4G USB Typ-C 12 GB 512 GB 5500 mAh Blue

272,58€
277,57€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Xiaomi Redmi Note 14 Pro Viedtālrunis 12GB / 256GB Ocean Blue | TKOXAOSZA0977 | 6932554406677 | TKOXAOSZA0977

276,01€
276,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Smartfon Xiaomi Smartfony 24116RACCG 6,67'' Octa Core 12 GB RAM 512 GB Niebieski null

280,85€
280,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro Viedtālrunis 12GB / 256GB Ocean Blue | MZB0IX0EU | 6932554406677

283,00€
289,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 16,9 cm (6.67") Hybride Dual-SIM 4G USB Typ-C 12 GB 512 GB 5500 mAh Blue AFAC3F37379FA1A044F0DA970D304F100EECDF22

284,18€
284,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro Viedtālrunis 12GB / 256GB Ocean Blue MZB0IX0EU (6932554406677) ( JOINEDIT87855356 )

300,00€
300,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi redmi note 14 pro 4g 12/512gb purple TKOXAOSZA0978

319,05€
319,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi redmi note 14 pro 4g 12/512gb black TKOXAOSZA0976

320,41€
320,41€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro Viedtālrunis 12GB / 256GB Ocean Blue

355,97€
358,47€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 16,9 cm (6.67") Hybride Dual-SIM 4G USB Typ-C 12 GB 512 GB 5500 mAh Blue

367,81€
370,31€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 16,9 cm (6.67) Hybrid Dual SIM 4G USB Type-C 12 GB 512 GB 5500 mAh Black

372,19€
377,18€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 4G Global 12GB512GB In-screen Fingerprint 667 inch Xiaomi HyperOS Helio G100-Ultra Octa Core NFC Network 4G (Purple) 6922399828727
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 4G Global 12GB512GB In-screen Fingerprint 667 inch Xiaomi HyperOS Helio G100-Ultra Octa Core NFC Network 4G (Purple)

394,40€
394,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 16,9 cm (6.67") Hibrīds Dual SIM 4G USB Type-C 12 GB 512 GB 5500 mAh Melns TKOXAOSZA0976

267,97€
267,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 16,9 cm (6.67") Hibrīds Dual-SIM 4G USB Type-C 12 GB 512 GB 5500 mAh Zils TKOXAOSZA0977

269,58€
269,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Smartfon Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G 12/512GB Czarny (MZB0I89EU)

314,98€
314,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 4G 12GB/512GB Purple NOTE14PRO4G512PL

382,53€
387,52€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4X |
| Iekšējā atmiņa: | 512 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 1 TB |
| EPREL: | 2305634 |
|---|---|
| MPN: | 24116RACCG |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
|---|---|
| B (Skala A-E) | |
| 1.000 | |
| C (Skala A-E) | |
| 52h 56min | |
| Aizsardzības klase: | IP 64 |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5.500 mAh |
| Uzlādes jauda: | 45 W |
| Izmēri: | P74,92 mm x A162,16 mm x D8,24 mm |
|---|---|
| Svars: | 180 g |
| Galvenā kamera 1: | 200 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 1 objektīvs: | Teleobjektīvs, f/1.65 diafragma |
| Galvenā kamera 2: | 8 MP |
| Galvenā kamera 2 objektīvs: | Ultra platleņķa kamera, f/2.2 diafragma |
| Galvenā kamera 3: | 2 MP |
| Galvenā kamera 3 objektīvs: | Makro kamera, f/2.4 diafragma |
| Video izšķirtspēja: | 1.920 pikseļi x 1.080 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 32 MP |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 1.920 pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Google Android 14 |
| Procesora modeļa numurs: | Helio G100-Ultra |
|---|---|
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,20 GHz |
| Displeja izmērs: | 16,94 cm (6,67) |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED, Gorilla Glass Victus 2 |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1.080 Pikseļi x 2.400 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 4G 512GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Xiaomi
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Xiaomi Redmi Watch 4Xiaomi Robot MopXiaomi Robot VacuumXiaomi Robot Vacuum X10+Xiaomi RobotiXiaomi Smart TV 43Xiaomi Tv Stick 4KXPG 3200Macbook Pro 14 512GBXiaomi 14 ProXiaomi 14MacBook Pro 14 16GB 512GBMacBook Pro 14 32GB 512GBMacBook Pro 512GBXiaomi 14 UltraXiaomi Redmi Airdots 2Xiaomi Redmi Airdots 3Xiaomi redmi watch 3































