Ilustrācija var atšķirties
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G 256GB
Ražotājs: Xiaomi
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Xiaomi HyperOS
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 16,94 cm (6,67")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: MediaTek
- Procesora modeļa numurs: Dimensity 7300-Ultra
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Xiaomi
Populāri produkti

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 173,87€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 052,93€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 648,83€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 381,25€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 526,46€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 566,30€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€
62 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G 16.9 cm (6.67") Dual SIM USB Type-C 8 GB 256 GB 5110 mAh Green MZB0IMOEU

369,37€
371,87€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Telefons Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G 8/256GB Coral Green

399,00€
399,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Mobilais telefons Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G 256GB melna

457,53€
459,43€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Vairāk piedāvājumu
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 256GB DS Black 6.7" EU 5G (8GB) Android | MZB0I8BEU | 6941812737118

252,45€
252,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G 16.9 cm (6.67) Dual SIM USB Type-C 8 GB 256 GB 5110 mAh Black MZB0I8BEU

263,78€
268,77€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G 8GB/256GB Lavender Purple ( MZB0IM5EU 60878 6932554402662 99936092 ) Mobilais Telefons

270,00€
270,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Unknown Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G 8/256GB Midnight Black | MZB0I8BEU | 6941812737118

273,45€
273,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Smartfon Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G 8/256GB Fioletowy (MZB0IM5EU)

274,68€
274,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G Dual SIM 8GB RAM 256GB No Charger Green EU 6932554402471 (6932554402471) ( JOINEDIT88696152 )

275,00€
275,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G 8/ 256GB Lavender Purple mobilais telefons MZB0IM5EU

281,99€
281,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G 256 GB Фиолетовый
Redmi Note 14 Pro 5G 256 GB Фиолетовый

299,00€
299,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G 256 GB Чёрный
Redmi Note 14 Pro 5G 256 GB Чёрный

299,00€
299,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G Viedtālrunis 8GB/256GB / Lavender Purple | MZB0IM5EU | 6932554402662

303,00€
309,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G Viedtālrunis 8GB / 256GB (MZB0I8BEU)

303,95€
303,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G Viedtālrunis 8GB / 256GB | MZB0I8BEU | 6941812737118

304,00€
310,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G Smartphone 8GB/256GB / Lavender Purple MZB0IM5EU

310,03€
310,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G Dual SIM 8/256GB Lavender Purple MZB0IM5EU

333,50€
333,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 8GB256GB 667 inch Xiaomi HyperOS Mediatek Dimensity 7300-Ultra Octa Core NFC Network 5G (Green) 6922189687992
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 8GB256GB 667 inch Xiaomi HyperOS Mediatek Dimensity 7300-Ultra Octa Core NFC Network 5G (Green)

363,27€
363,27€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 8GB256GB 667 inch Xiaomi HyperOS Mediatek Dimensity 7300-Ultra Octa Core NFC Network 5G (Black) 6922189687992
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 8GB256GB 667 inch Xiaomi HyperOS Mediatek Dimensity 7300-Ultra Octa Core NFC Network 5G (Black)

363,27€
363,27€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G 16.9 cm (6.67") Dual SIM USB Type-C 8 GB 256 GB 5110 mAh Black MZB0I8BEU

382,85€
385,35€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G/8GB/256GB/Zelená | 95XIA3436 | 6932554402471

384,60€
384,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G Global 8GB256GB In-screen Fingerprint 667 inch Xiaomi HyperOS MediaTek Dimensity 7300-Ultra Octa Core NFC Network 5G (Black) 6922181202872
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G Global 8GB256GB In-screen Fingerprint 667 inch Xiaomi HyperOS MediaTek Dimensity 7300-Ultra Octa Core NFC Network 5G (Black)

386,23€
386,23€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G Global 8GB256GB In-screen Fingerprint 667 inch Xiaomi HyperOS MediaTek Dimensity 7300-Ultra Octa Core NFC Network 5G (Purple) 6922181202872
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G Global 8GB256GB In-screen Fingerprint 667 inch Xiaomi HyperOS MediaTek Dimensity 7300-Ultra Octa Core NFC Network 5G (Purple)

387,55€
387,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12GB256GB 667 inch Xiaomi HyperOS Mediatek Dimensity 7300-Ultra Octa Core NFC Network 5G (Purple) 6922325472987
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12GB256GB 667 inch Xiaomi HyperOS Mediatek Dimensity 7300-Ultra Octa Core NFC Network 5G (Purple)

390,97€
390,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12GB256GB 667 inch Xiaomi HyperOS Mediatek Dimensity 7300-Ultra Octa Core NFC Network 5G (Green) 6922325472987
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12GB256GB 667 inch Xiaomi HyperOS Mediatek Dimensity 7300-Ultra Octa Core NFC Network 5G (Green)

390,97€
390,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12GB256GB 667 inch Xiaomi HyperOS Mediatek Dimensity 7300-Ultra Octa Core NFC Network 5G (White) 6922325472987
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12GB256GB 667 inch Xiaomi HyperOS Mediatek Dimensity 7300-Ultra Octa Core NFC Network 5G (White)

390,97€
390,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12GB256GB 667 inch Xiaomi HyperOS Mediatek Dimensity 7300-Ultra Octa Core NFC Network 5G (Black) 6922325472987
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12GB256GB 667 inch Xiaomi HyperOS Mediatek Dimensity 7300-Ultra Octa Core NFC Network 5G (Black)

390,97€
390,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12GB256GB 667 inch Xiaomi HyperOS Snapdragon 7s Gen 3 Octa Core NFC Network 5G (Green) 6922757544597
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12GB256GB 667 inch Xiaomi HyperOS Snapdragon 7s Gen 3 Octa Core NFC Network 5G (Green)

437,62€
437,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12GB256GB 667 inch Xiaomi HyperOS Snapdragon 7s Gen 3 Octa Core NFC Network 5G (White) 6922757544597
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12GB256GB 667 inch Xiaomi HyperOS Snapdragon 7s Gen 3 Octa Core NFC Network 5G (White)

437,62€
437,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12GB256GB 667 inch Xiaomi HyperOS Snapdragon 7s Gen 3 Octa Core NFC Network 5G (Black) 6922757544597
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12GB256GB 667 inch Xiaomi HyperOS Snapdragon 7s Gen 3 Octa Core NFC Network 5G (Black)

443,63€
443,63€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4X |
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5 110 mAh |
| Uzlādes jauda: | 45 W |
| Izmēri: | P74,42 mm x A162,33 mm x D8,4 mm |
|---|---|
| Svars: | 190 g |
| Galvenā kamera 1: | 200 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 8 MP |
| Galvenā kamera 3: | 2 MP |
| Tuvinājums: | 4x optiskā |
| Video izšķirtspēja: | 3 840 pikseļi x 2 160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 20 MP |
| Xiaomi HyperOS |
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Dimensity 7300-Ultra |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,5 GHz |
| Displeja izmērs: | 16,94 cm (6,67") |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED, Gorilla Glass Victus 2 |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1 220 Pikseļi x 2 712 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



































