Ilustrācija var atšķirties
Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB
Ražotājs: Xiaomi
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Xiaomi HyperOS
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 16,94 cm (6,67")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 7s Gen 3
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Xiaomi
Populāri produkti

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 166,75€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 644,56€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 369,14€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 521,20€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 554,92€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€
43 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 16.9 cm (6.67) Dual SIM USB Type-C 8 GB 256 GB 5110 mAh Blue MZB0IJAEU

324,40€
329,39€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 8GB/256GB Lavender Purple ( 6932554401405 MZB0IJXEU 451031016500 4510-310165-00 SMASMXIA0817 ) Mobilais Telefons

325,00€
325,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 8/ 256GB Lavender Purple mobilais telefons MZB0IJXEU

329,99€
329,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G Smartphone 8GB / 256GB Lavender Purple MZB0IJXEU

337,86€
337,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro Plus 5G Viedtālrunis 8GB / 256GB (MZB0I9OEU)

339,95€
339,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G Viedtālrunis 8GB / 256GB Lavender Purple MZB0IJXEU (6932554401405) ( JOINEDIT88991636 ) Mobilais Telefons

340,00€
340,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 8/256GB midnight black 6941812784792 (6941812784792) ( JOINEDIT89218064 ) Mobilais Telefons

340,00€
340,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 8/256GB Czarny (6932554424275) 6932554424275

340,01€
340,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 16.9 cm (6.67") Dual SIM USB Type-C 8 GB 256 GB 5110 mAh Black ( MZB0I9OEU ) Mobilais Telefons

355,00€
355,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 8/256GB 5G Blue MZB0IJAEU 6932554401610

356,10€
356,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi MZB0I9OEU - Mobiltelefon - 256 GB - Schwarz (MZB0I9OEU) MZB0I9OEU (6941812784792) ( JOINEDIT88444296 )

370,00€
370,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 14 Pro Plus 5G Viedtālrunis 8GB / 256GB MZB0I9OEU

419,33€
421,83€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 16.9 cm (6.67") Dual SIM USB Type-C 8 GB 256 GB 5110 mAh Black MZB0I9OEU

444,31€
446,81€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4X |
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5 110 mAh |
| Uzlādes jauda: | 120 W |
| Izmēri: | P74,67 mm x A162,53 mm x D8,75 mm |
|---|---|
| Svars: | 210 g |
| Galvenā kamera 1: | 200 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 8 MP |
| Galvenā kamera 3: | 2 MP |
| Tuvinājums: | 4x optiskā |
| Video izšķirtspēja: | 3 840 pikseļi x 2 160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 20 MP |
| Xiaomi HyperOS |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 7s Gen 3 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,5 GHz |
| Displeja izmērs: | 16,94 cm (6,67") |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED, Gorilla Glass Victus 2 |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1 220 Pikseļi x 2 712 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


























