Ilustrācija var atšķirties
Xiaomi Redmi Note 15 5G 12GB 512GB
Ražotājs: Xiaomi
Ilustrācija var atšķirties
- Iekšējā atmiņa: 512 GB
- Displeja izmērs: 17,19 cm (6,77)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 6 Gen 3
- Kodolu skaits: 8
- Procesora takts maksimāli: 2,40 GHz
- Operatīvā atmiņa (RAM): 12 GB
Cenas vēsture
1M
Xiaomi Redmi Note 15 5G 12GB 512GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Xiaomi
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB
no 275,00€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 650,00€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 100,40€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 537,85€

Samsung Galaxy S25+ 256GB
no 738,47€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Samsung Galaxy S24 128GB
no 389,00€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
XIAOMI REDMI NOTE 15 Viedtālrunis 12+512GB DS 5G Black | 6932554487980 | 6932554487980

294,60€
294,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XIAOMI REDMI NOTE 15 12+512GB DS 5G BLACK | 6932554487980 | 6932554487980

294,65€
294,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 5G Dual Sim 12GB RAM 512GB - Black | MZB0MX2EU | 6932554487980

302,40€
302,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 5G Dual Sim 12GB RAM 512GB - Black MZB0MX2EU (6932554487980) ( JOINEDIT87990427 ) Mobilais Telefons

340,00€
340,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 5G Viedtālrunis 12GB / 512GB Black (MZB0MX2EU)

356,95€
356,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 5G Viedtālrunis 12GB / 512GB Black MZB0MX2EU (6932554487980) ( JOINEDIT88400961 )

370,00€
370,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 5G Smatphone 12GB / 512GB Black MZB0MX2EU

371,85€
371,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 5G Viedtālrunis 12GB / 512GB Black MZB0MX2EU

395,80€
395,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 5G Viedtālrunis 12GB / 512GB Black

439,79€
442,29€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4X |
| Iekšējā atmiņa: | 512 GB |
| Aizsardzības klase: | IP 66 |
|---|
| 1.000 |
| B (Skala A-G) |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.1 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | A-GPS, Beidou, Galileo, Glonass, GPS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5.520 mAh |
| Uzlādes jauda: | 45 W |
| Izmēri: | P75,42 mm x A164 mm x D7,35 mm |
|---|---|
| Svars: | 178 g |
| Galvenā kamera 1: | 108 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 8 MP |
| Video izšķirtspēja: | 3.840 pikseļi x 2.160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 20 MP |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 1.920 pikseļi x 1.080 pikseļi |
| 25098RA98G |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 6 Gen 3 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,40 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,19 cm (6,77) |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1.080 Pikseļi x 2.392 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 447 ppi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M
Xiaomi Redmi Note 15 5G 12GB 512GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Xiaomi
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Xiaomi Robot MopXiaomi Robot VacuumXiaomi Robot Vacuum X10+Xiaomi RobotiXiaomi Smart TV 43Xiaomi Tv Stick 4KXPG 3200Xiaomi Redmi Airdots 2Xiaomi Redmi Airdots 3Xiaomi redmi watch 3Xiaomi Redmi Watch 4Xiaomi Redmi Buds 4Xiaomi Redmi 9T MaciņšXiaomi Redmi 10C MaciņšXiaomi Redmi 3 Buds LiteSDHC 512GBSDXC 512 GB


























