Ilustrācija var atšķirties
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G 8GB 256GB
Ražotājs: Xiaomi
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 17,34 cm (6,83")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 7s Gen 4
- Kodolu skaits: 8
- Procesora takts maksimāli: 2,7 GHz
Cenas vēsture
1M 3M
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G 8GB 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Xiaomi
Populāri produkti

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 166,75€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 644,56€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 369,14€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 521,20€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 532,15€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€
74 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Xiaomi | Redmi | Note 15 Pro+ | Glacier Blue | 6.83 " | AMOLED | 1220 x 2772 pixels | Qualcomm | Internal RAM 8 GB | 256 GB | Dual SIM | 4G | 5G | Main camera resolution 200+8+2 MP | Secondary camera resolution 32 MP | Android | 15|72808

497,23€
497,23€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G Midnight Black - 17.4 cm (6.83") 8 GB 256 GB 6500 mAh Black

497,66€
500,16€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Xiaomi Redmi | Note 15 Pro+ | Melns | 6.83 " | AMOLED | 1220 x 2772 pikseļi | Qualcomm | Iekšējā RAM 8 GB | 256 GB | Dual SIM | 4G | 5G | Galvenā kamera izšķirtspēja 200+8+2 MP | Sekundārā kamera izšķirtspēja 32 MP | Android |

501,43€
501,43€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G Mocha Brown - 17.4 cm (6.83") 8 GB 256 GB 6500 mAh Brown

509,89€
512,39€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G Viedtālrunis 8GB / 256GB Mocha Brown

511,69€
514,19€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Viedtālrunis Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 8/256GB Glacier Blue 72808

569,31€
571,81€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Viedtālrunis Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 8/256GB Black 72809

569,31€
571,81€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Viedtālrunis Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 8/256GB Mocha Brown 72821

569,31€
571,81€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Xiaomi | Redmi | Note 15 Pro+ | Glacier Blue | 6.83 " | AMOLED | 1220 x 2772 pixels | Qualcomm | Internal RAM 8 GB | 256 GB | Dual SIM | 4G | 5G | Main camera resolution 200+8+2 MP | Secondary camera resolution 32 MP | Android | 15 72808

586,96€
589,46€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Xiaomi | Redmi | Note 15 Pro+ | Mocha Brown | 6.83 " | AMOLED | 1220 x 2772 pixels | Qualcomm | Internal RAM 8 GB | 256 GB | Dual SIM | 4G | 5G | Main camera resolution 200+8+2 MP | Secondary camera resolution 32 MP | Android | 15 72821

586,96€
589,46€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Xiaomi | Redmi | Note 15 Pro+ | Black | 6.83 " | AMOLED | 1220 x 2772 pixels | Qualcomm | Internal RAM 8 GB | 256 GB | Dual SIM | 4G | 5G | Main camera resolution 200+8+2 MP | Secondary camera resolution 32 MP | Android | 15 72809

586,96€
589,46€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G 17 4 cm (6.83) 2772 x 1280 Pixel 8 GB 256 GB 200 MP Braun 451031022200 ( JOINEDIT89819341 ) Mobilais Telefons

650,00€
650,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G 17 4 cm (6.83) 2772 x 1280 Pixel 8 GB 256 GB 200 MP Blau 451031022100 ( JOINEDIT89819340 ) Mobilais Telefons

650,00€
650,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G 17 4 cm (6.83) 2772 x 1280 Pixel 8 GB 256 GB 200 MP Schwarz 451031022000 ( JOINEDIT89819339 ) Mobilais Telefons

650,00€
650,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4X |
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| EPREL: | 2 470 751 |
|---|---|
| MPN: | 2510ERA8BG |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
|---|---|
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | A (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 60h 47min |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | A-GPS, Beidou, Galileo, Glonass, GPS, NavIC, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 6 500 mAh |
| Uzlādes jauda: | 100 W |
| Izmēri: | P78,31 mm x A163,34 mm x D8,19 mm |
|---|---|
| Svars: | 207,1 g |
| Galvenā kamera 1: | 200 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 1 objektīvs: | f/1.7 diafragma |
| Galvenā kamera 2: | 8 MP |
| Galvenā kamera 2 objektīvs: | Ultra platleņķa, f/2.2 diafragma |
| Video izšķirtspēja: | 3 840 pikseļi x 2 160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 32 MP |
| Priekšējā kamera 1 objektīvs: | f/2.2 diafragma |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 1 920 pikseļi x 1 080 pikseļi |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 7s Gen 4 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,7 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,34 cm (6,83") |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED, Gorilla Glass Victus 2 |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1 280 Pikseļi x 2 772 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 447 ppi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G 8GB 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Xiaomi
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Xiaomi Robot MopXiaomi Robot VacuumXiaomi Robot Vacuum X10+Xiaomi RobotiXiaomi Smart TV 43Xiaomi Tv Stick 4KXPG 3200Iphone 15 pro 256gbMacBook Pro 13 8GB 256GBMacBook Pro 2020 8GB 256GBMacBook Pro 256 GB13 Pro 256GbMacBook Air 13 8GB 256GBXiaomi Redmi Airdots 2Xiaomi Redmi Airdots 3Xiaomi redmi watch 3Xiaomi Redmi Watch 4























