Ilustrācija var atšķirties
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 6GB 128GB
Ražotājs: Xiaomi
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Snapdragon 7s Gen 4
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Atmiņas lielums: 6 GB
- Displeja izmērs: 30,73 cm (12,1")
- Grafika: Qualcomm Adreno 810
- Operētājsistēma: Xiaomi HyperOS 2
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 6GB 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Xiaomi
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€
87 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
XIAOMI REDMI PAD 2 PRO 6+128GB WIFI 12.1" SILVER | VHU6253EU | 6932554467319

207,65€
207,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XIAOMI REDMI PAD 2 PRO 6+128GB Wi-Fi 12.1" Lavender Purple planšetdators | 6932554467234 | 6932554467234

208,15€
208,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1 6GB RAM 128GB - Silver | 6932554467364 | 6932554467364

208,15€
208,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 6/128GB WiFi Silver | 6932554467364 | 6932554467364

208,60€
208,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Tablet Redmi Pad 2 Pro 128 GB VHU6140EU XIAVHU6140EU (6932554463670) ( JOINEDIT87306890 )

220,00€
220,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SALE OUT. Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 5G (Graphite Gray) 12.1" IPS LCD 1600X2560/2.7GHz&2.4GHz&1.8GHz/128GB/6GB RAM/Android 15/WiFi,BT,5G,VHU6152 | Xiaomi Redmi | Pad 2 Pro 5G | 12.1 " | Graphite Gray | LCD | 2560 x 1600 pixels | Qualcomm | Snapdragon 7S Gen 4 | 6 GB | 128 GB | 5G | Wi-Fi | Front camera | 8 MP | Rear camera | 13 MP | Bluetooth | 5.4 | Android | Warranty 23 month(s) | DEMO 70629SO

226,09€
226,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 6/128GB WiFi Grey Tablet

230,66€
235,65€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
SALE OUT. Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 5G (Graphite Gray) 12.1" IPS LCD 1600X2560/2.7GHz&2.4GHz&1.8GHz/128GB/6GB RAM/Android 15/WiFi,BT,5G,VHU6152 | Xiaomi Redmi | Pad 2 Pro 5G | 12.1 " | Graphite Gray | LCD | 2560 x 1600 pixels | Qualcomm | Snapdragon 7S Gen 4 70629SO

231,25€
238,25€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro WiFi 6/128GB lavender purple

231,59€
236,58€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Xiaomi | Redmi Pad 2 Pro | 12.1 " | Silver | LCD | 2560 x 1600 pixels | Snapdragon 7S Gen 4 | 6 GB | 128 GB | Wi-Fi | Front camera | 8 MP | Rear camera | 8 MP | Bluetooth | 5.4 | Android 71048

238,79€
238,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi | Redmi Pad 2 Pro | 12.1 " | Graphite Gray | LCD | 2560 x 1600 pixels | Snapdragon 7S Gen 4 | 6 GB | 128 GB | Wi-Fi | Front camera | 8 MP | Rear camera | 8 MP | Bluetooth | 5.4 | Android 70403

238,79€
238,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12,1" 6GB 128GB Silver VHU6253EU 71048 planšetdators

239,99€
239,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12,1" 6GB 128GB Graphite Gray VHU6140EU 70403 planšetdators

239,99€
239,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1 6GB 128GB Silver VHU6253EU 6932554467364 ( 6932554467364 ? 488103 71048 VHU6253EU ) Planšetdators

240,00€
240,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1" 6+128GB WiFi Lavander Purple EU | TABTBXIA0043 | 6932554467234

240,00€
246,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1" Planšetdators 6GB / 128GB Silver | TABTBXIA0042 | 6932554467364

240,00€
246,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
IZPĀRDOŠANA. Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 5G (Graphite Gray) 12.1" IPS LCD 1600X2560 / 2.7GHz&2.4GHz&1.8GHz / 128GB / 6GB RAM / Android 15 / WiFi,BT,5G,VHU6152 | Xiaomi Redmi | Pad 2 Pro 5G | 12.1 " | Graphite Gray | LCD | 2560 x 1600 pixels | Qua

243,04€
243,04€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1" Planšetdators 6GB / 128GB Silver (6932554467364)

254,95€
254,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1" Planšetdators 6GB / 128GB Silver | 6932554467364 | 6932554467364

263,67€
263,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro Planšetdators 12.1" / 6GB / 128GB Lavander Purple (VHU6220EU)

266,95€
266,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro Tablet 12.1" / 6GB / 128GB Lavander Purple VHU6220EU

268,80€
268,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1 6GB 128GB Silver 6932554467364

268,87€
268,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Xiaomi Redmi Pad 2 Pro Wifi 6/128GB Silver

269,99€
269,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Skārienpalikne - XIAOMI - Redmi Pad 2 Pro - 6 GB RAM - 128 GB - Ekrāns 12,1" 2.5K

269,99€
269,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Unknown Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 6/128GB WiFi Silver | 71048 | 6932554467364 | TB-AND-XIA-0041

273,95€
273,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi | Redmi Pad 2 Pro | 12.1 " | Silver | LCD | 2560 x 1600 pixels | Snapdragon 7S Gen 4 | 6 GB | 128 GB | Wi-Fi | Front camera | 8 MP | Rear camera | 8 MP | Bluetooth | 5.4 | Android 71048

279,86€
279,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 6/128GB WiFi Silver Tablet 6932554467364

280,30€
280,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 6/128GB WiFi Grey Tablet 6932554463670

280,30€
280,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi | Redmi | Pad 2 Pro | 12.1 " | Silver | LCD | 2560 x 1600 pixels | Qualcomm | Snapdragon 7S Gen 4 | 6 GB | 128 GB | Wi-Fi | Front camera | 8 MP | Rear camera | 8 MP | Bluetooth | 5.4 | Android 71048

286,25€
293,25€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Xiaomi | Redmi Pad 2 Pro | 12.1 " | Grafīta pelēka | LCD | 2560 x 1600 pikseļi | Snapdragon 7S Gen 4 | 6 GB | 128 GB | Wi-Fi | Priekšējā kamera | 8 MP | Aizmugurējā kamera | 8 MP | Bluetooth | 5.4 | Android

293,44€
293,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 12 000 mAh |
|---|
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| MPN: | 25099RP13G |
| EPREL: | 2 440 269 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 103h 18min |
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | A (Skala A-E) |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Aizsardzības klase: | IP 53 |
| Grafika: | Qualcomm Adreno 810 |
|---|
| Izmēri: | P181,6 mm x A279,8 mm x D7,5 mm |
|---|---|
| Svars: | 610 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 8 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 8 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Atmiņas tips: | DDR4X |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 6 GB |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modelis: | Snapdragon 7s Gen 4 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Operētājsistēma: | Xiaomi HyperOS 2 |
|---|
| Displeja izmērs: | 30,73 cm (12,1") |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2 560 Pikseļi x 1 600 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 1x |
|---|---|
| Savienojumi: | USB 2.0, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 6GB 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti










































