Ilustrācija var atšķirties
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 6GB 128GB
Ražotājs: Xiaomi
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Snapdragon 7s Gen 4
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Atmiņas lielums: 6 GB
- Displeja izmērs: 30,73 cm (12,1")
- Grafika: Qualcomm Adreno 810
- Operētājsistēma: Xiaomi HyperOS 2
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 6GB 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Xiaomi
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€
94 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1" | Wifi only 128 GB Sudrabs
Redmi Pad 2 Pro 12.1" | Wifi only 128 GB Sudrabs

299,00€
299,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1" | Wifi only 128 GB Pelēks
Redmi Pad 2 Pro 12.1" | Wifi only 128 GB Pelēks

299,00€
299,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi | Redmi Pad 2 Pro | 12.1 " | Silver 71048

299,26€
299,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi | Redmi Pad 2 Pro | 12.1 " 70403

299,26€
299,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi | Redmi Pad 2 Pro | 12.1 " | Silver | LCD | 2560 x 1600 pixels | Snapdragon 7S Gen 4 | 6 GB | 128 GB | Wi-Fi | Front camera | 8 MP | Rear camera | 8 MP | Bluetooth | 5.4 | Android

299,38€
299,38€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi | Redmi Pad 2 Pro | 12.1 " | Graphite Gray | LCD | 2560 x 1600 pixels | Snapdragon 7S Gen 4 | 6 GB | 128 GB | Wi-Fi | Front camera | 8 MP | Rear camera | 8 MP | Bluetooth | 5.4 | Android

299,38€
299,38€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi | Redmi | Pad 2 Pro | 12.1 " | Silver | LCD | 2560 x 1600 pixels | Qualcomm | Snapdragon 7S Gen 4 | 6 GB | 128 GB | Wi-Fi | Front camera | 8 MP | Rear camera | 8 MP | Bluetooth | 5.4 | Android 488103

302,03€
302,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi | Redmi | Pad 2 Pro | 12.1 " | Graphite Gray | LCD | 2560 x 1600 pixels | Qualcomm | Snapdragon 7S Gen 4 | 6 GB | 128 GB | Wi-Fi | Front camera | 8 MP | Rear camera | 8 MP | Bluetooth | 5.4 | Android 488102

302,03€
302,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro Planšetdators 12.1" / 6GB / 128GB Lavander Purple

312,16€
314,66€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1" Planšetdators 6GB / 128GB Silver

317,89€
320,39€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Xiaomi | Redmi | Pad 2 Pro 5G | 12.1 " | Graphite Gray | LCD | 2560 x 1600 pixels | Qualcomm | Snapdragon 7S Gen 4 | 6 GB | 128 GB | 5G | Wi-Fi | Front camera | 8 MP | Rear camera | 13 MP | Bluetooth | 5.4 | Android|70629

362,33€
362,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XIAOMI Planšetdators Redmi Pad 2 Pro WiFi. 12.1". 6-128GB pelēka

386,76€
388,66€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
XIAOMI Planšetdators Redmi Pad 2 Pro WiFi. 12.1" 6-128GB sudraba

386,76€
388,66€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Vairāk piedāvājumu
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro WiFi 6/128GB Silver | XIAOMIREDMIPAD2PRO6/128GBSILVER | 6932554467319

214,50€
214,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1 6GB RAM 128GB - Silver | XIAOMIREDMIPAD2PRO6/128GBSILVER2 | 6932554467364

214,50€
214,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro WiFi 6/128GB silver

231,59€
236,58€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 6/128GB WiFi Silver Tablet

238,09€
243,08€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12,1" 6GB 128GB Graphite Gray VHU6140EU 70403 planšetdators

239,99€
239,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Unknown Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 6/128GB WiFi Gray | VHU6140EU | 6932554463670

245,75€
245,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro WiFi 6/128GB lavender purple 6932554467609 (6932554467609) ( JOINEDIT88697666 )

250,00€
250,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1 6GB RAM 128GB - Grey DE | 70403 | 6932554463670 | TB-AND-XIA-0040

254,60€
254,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro Planšetdators 12.1" / 6GB / 128GB Lavander Purple VHU6220EU (6932554467234) ( JOINEDIT88217221 )

265,00€
265,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 5G 6/128GB Gray | 6932554465469

265,70€
265,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1" 6+128GB WiFi Gray + SmartPen ITA | TABTBXIA0040 | 6932554476939

267,00€
273,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1 2.5K 120Hz Tablet 6GB RAM 128GB WiFi Purple VHU6220EU

267,17€
272,16€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Xiaomi Tablet Xiaomi Redmi Pad Pro 2 12.1'' 128 GB Fioletowy (69325544676090)

267,64€
267,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12,1" 6GB 128GB Graphite Gray VHU6140EU 70403 planšetdators 70403

269,99€
269,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12,1" 6GB 128GB Silver VHU6253EU 71048 planšetdators 71048

269,99€
269,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XIAOMI REDMI PAD 2 PRO 6+128GB WIFI 12.1" LAVANDER PURPLE | 69325544676090 | 6932554467609

271,20€
271,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 5G 6/128GB Gray | 6932554465469 | 6932554465469

273,35€
273,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 12 000 mAh |
|---|
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| MPN: | 25099RP13G |
| EPREL: | 2 440 269 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 103h 18min |
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | A (Skala A-E) |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Aizsardzības klase: | IP 53 |
| Grafika: | Qualcomm Adreno 810 |
|---|
| Izmēri: | P181,6 mm x A279,8 mm x D7,5 mm |
|---|---|
| Svars: | 610 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 8 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 8 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Atmiņas tips: | DDR4X |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 6 GB |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modelis: | Snapdragon 7s Gen 4 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Operētājsistēma: | Xiaomi HyperOS 2 |
|---|
| Displeja izmērs: | 30,73 cm (12,1") |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2 560 Pikseļi x 1 600 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 1x |
|---|---|
| Savienojumi: | USB 2.0, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 6GB 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti









































