Ilustrācija var atšķirties
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
Ražotājs: Xiaomi
Ilustrācija var atšķirties
- Procesora modelis: Qualcomm
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 30,70 cm (12,10)
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Svars: 640 g
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 7s Gen 4 (SM7635-AC), 1x Cortex-A720/?Kryo Prime (2.70GHz) + 3x Cortex-A720/?Kryo Gold (2.40GHz) + 4x Cortex-A520/?Kryo Silver (1.80GHz), ARMv9.2-A
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Xiaomi
Populāri produkti

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€
54 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro (Graphite Gray) 12.1" IPS LCD 1600X2560/2.7GHz&2.4GHz&1.8GHz/256GB/8GB RAM/Android 15/WiFi,BT,5G,VHU6149EU 70626

402,07€
402,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro (Graphite Gray) 12.1" IPS LCD 1600X2560/2.7GHz&2.4GHz&1.8GHz/256GB/8GB RAM/Android 15/WiFi,BT,5G,VHU6149EU 70626

411,25€
418,25€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro (Graphite Gray) 12.1" IPS LCD 1600X2560/2.7GHz&2.4GHz&1.8GHz/256GB/8GB RAM/Android 15/WiFi,BT,5G,VHU6149EU

425,00€
425,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro (Graphite Gray) 12.1" IPS LCD 1600X2560/2.7GHz&2.4GHz&1.8GHz/256GB/8GB RAM/Android 15/WiFi,BT,5G,VHU6149EU 605311

433,92€
433,92€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XIAOMI Planšetdators Redmi Pad 2 Pro WiFi 12.1" 8GB-256GB sudraba

450,24€
452,14€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
XIAOMI Planšetdators Redmi Pad 2 Pro WiFi. 12.1". 8GB-256GB. pelēka

450,24€
452,14€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Vairāk piedāvājumu
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8/256GB WiFi Silver 71044 (6932554467326) ( JOINEDIT79343439 ) Planšetdators

305,00€
305,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8RAM 256GB Wi-Fi silver VHU6249EU (6932554467326) ( JOINEDIT87673137 ) Planšetdators

315,00€
315,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro WiFi 8/256GB silver 6932554467326 (6932554467326) ( JOINEDIT88694800 )

315,00€
315,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12,1" 8GB 256GB Graphite Gray VHU6131EU 70394 planšetdators 70394

319,99€
319,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12,1" 8GB 256GB Silver VHU6249EU 71044 planšetdators 71044

319,99€
319,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetė Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1 " Sidabrinis LCD 2560 x 1600 pikselių Qualcomm Snapdragon 7S Gen 4 8 GB 256 GB Wi 71044 (6932554467326) ( JOINEDIT80663616 )

325,00€
325,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Plansete Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8/256GB WiFi Sidabrinis 71044 (6932554467326) ( JOINEDIT80483354 )

330,00€
330,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Xiaomi Redmi Pad Pro 2 12.1apos;apos; 256 GB Srebrny (71044) 71044 (6932554467326) ( JOINEDIT79363120 )

335,00€
335,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8/256GB WiFi Gray | 95XIA925 | 6932554463786

335,40€
335,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro Tablet 12.1 in Silver 2560 x 1600 Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 256 GB UFS card 8 GB 802.11a/b/g/n/a 71044 (6932554467326) ( JOINEDIT84813622 ) Planšetdators

340,00€
340,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1 " Silver LCD 2560 x 1600 pixels Qualcomm Snapdragon 7S Gen 4 8 GB 256 GB Wi-Fi Front cam 71044 (6932554467326) ( JOINEDIT80386772 ) Planšetdators

345,00€
345,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XIAOMI TABLET REDMI PAD 2 PRO 8/256GB SILVER 488105 (6932554467326) ( JOINEDIT83050667 )

360,00€
360,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8 GB 256 GB WiFi sudraba - Plansetdators Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 71044 (6932554467326) ( JOINEDIT80420177 )

365,00€
365,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro Planšetdators 12.1" / 8GB / 256GB Graphite Gray 6932554465438 (6932554465438) ( JOINEDIT88049054 )

405,00€
405,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro Xiaomi Tablet 12.1 in Graphite grey 2560 x 1600 Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 256 GB 8 GB 802.11a/b/ 70626 (6932554465438) ( JOINEDIT87694268 ) Planšetdators

410,00€
410,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Xiaomi Redmi Pad2 Pro 12.1 256GB Graphite Gray | ? | 6932554463786 | WLONONWCROYOT

414,71€
414,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro Snapdragon 256 GB 30.7 cm (12.1") 8 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Android 15 Silver ?

522,82€
525,32€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro Snapdragon 256 GB 30.7 cm (12.1") 8 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Grey ?

546,42€
548,92€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 14,24 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 12.000 mAh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| MPN: | 25099RP13G |
| EPREL: | 2440269 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| 1.000 | |
| 103h 18min | |
| A (Skala A-E) | |
| C (Skala A-E) | |
| Aizsardzības klase: | IP 53 |
| Izmēri: | P279,80 mm x A7,50 mm x D181,65 mm |
|---|---|
| Svars: | 640 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 8 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 8 MP |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| 5G: | Nē |
| 4G/LTE: | Nē |
| Atmiņas tips: | DDR4X |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
| Procesora modelis: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 7s Gen 4 (SM7635-AC), 1x Cortex-A720/?Kryo Prime (2.70GHz) + 3x Cortex-A720/?Kryo Gold (2.40GHz) + 4x Cortex-A520/?Kryo Silver (1.80GHz), ARMv9.2-A |
| Operētājsistēma: | Google Android 15 |
|---|
| Displeja izmērs: | 30,70 cm (12,10) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.560 Pikseļi x 1.600 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Displeja īpašības: | Spīdīgs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
|---|---|
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | USB 2.0, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Xiaomi
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Xiaomi redmi watch 3Xiaomi Redmi Watch 4Xiaomi Robot MopXiaomi Robot VacuumXiaomi Robot Vacuum X10+Xiaomi RobotiXiaomi Smart TV 43Xiaomi Tv Stick 4KXPG 3200Redmi pad seXiaomi Redmi Airdots 2MacBook Pro 13 8GB 256GBMacBook Pro 2020 8GB 256GBMacBook Air M2 8GB 256GBSDR2 256 GBMacBook Pro 256 GB13 Pro 256GbMacBook Air 13 8GB 256GBXiaomi Redmi Airdots 3





































