Ilustrācija var atšķirties
LG 55" QNED evo AI QNED85 4K viedtelevizors 2025 55QNED85A3C
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 138,80 cm (55")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 120 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
- Ekrāna formāts: 16:9
Cenas vēsture
1M 3M
LG 55" QNED evo AI QNED85 4K viedtelevizors 2025 55QNED85A3C
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 65" 4K QNED evo AI 65QNED93A6A
no 762,66€
21 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LG 55QNED85A3C 55 (140 cm) LED LCD TV 8806096309629 ( 55QNED85A3C 251090590 LG55QNED85A3C55 ) LED Televizors

465,70€
465,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG QNED AI 4K televizors 2025 55QNED85A3C 55QNED85A3C

472,60€
472,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55QNED85A3C | 55 | Smart TV | webOS 25 | UHD | Bllack

485,02€
485,02€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizors LG 55QNED85A3C 55"(139cm) QNED MiniLED 4K UHD (3840x2160) Melns

494,97€
494,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55QNED85A3C | 55 | Smart TV | webOS 25 | UHD | Bllack

496,09€
503,09€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
LG 55QNED85A3C 55inch 4K 120Hz

496,58€
496,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|LG|55 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|QNED evo|55QNED85A3C 55QNED85A3C

498,28€
498,28€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55QNED85A3C 55inch 4K 120Hz

506,00€
506,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55QNED85A3C | 55 | Gudrā TV | webOS 25 | UHD | Melns

512,22€
512,22€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55QNED85A3C | 55 | Smart TV | webOS 25 | UHD | Black

518,63€
518,63€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55QNED85A3C televizors

521,99€
521,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG QNED AI 55QNED85A3C TV 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 5E3968D09C1DB50342D0B05D7010BC19F9019D36

523,10€
523,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55QNED85A3C | 55 | Smart TV | webOS 25 | UHD | Bllack 473815

523,43€
523,43€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55QNED85A3C | 55QNED85A3C.AEU | 8806096309629 | TVALG-LCD0703

530,15€
530,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG QNED AI 55QNED85A3C TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
544,39€
549,38€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
LG QNED AI 55QNED85A3C televizors 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Viedtelevizors Wi-Fi Melns

554,64€
554,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG Televizorius LG QNED evo AI MiniLED 4K, QNED85, 55QNED85A3C 8806096309629

563,66€
563,66€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55QNED85A3C

592,00€
592,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55QNED85A3C, 55" QNED WiFi 2025 / 2291877

597,00€
597,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55" 4K QNED evo AI Smart TV 55QNED85A3C
55" 4K QNED evo AI Smart TV 55QNED85A3C

597,60€
597,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55QNED85A3C 55inch 4K 120Hz

597,74€
600,24€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 138,80 cm (55") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
|---|
| EPREL: | 2214521 |
|---|---|
| MPN: | 55QNED85A3C |
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 64 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 113 kWh/1000h |
| WiFi iespējots: | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
LG 55" QNED evo AI QNED85 4K viedtelevizors 2025 55QNED85A3C
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti















































