Ilustrācija var atšķirties
LG 55\" QNED AI QNED84 4K Smart TV 2025 55QNED84A3C
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 138,80 cm (55")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 60 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
- Ekrāna formāts: 16:9
Cenas vēsture
1M 3M
LG 55\" QNED AI QNED84 4K Smart TV 2025 55QNED84A3C
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 65" 4K QNED evo AI 65QNED93A6A
no 762,66€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
LG 55QNED84A3C televizors

427,45€
427,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55QNED84A3C, 55" QNED 2025 / 300551

450,00€
450,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizors LG 55QNED84A3C, 55 ", 4K QNED

579,05€
580,95€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
TV Set LG 55QNED84A3C 55" 4K Ultra HD Flat 16:9 QNED 55QNED84A3C

616,30€
616,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG QNED84 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 55QNED84A3C

628,51€
633,50€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Televizors LG 55QNED84A3C QNED 55'' 4K Ultra HD WebOS 25 | 55QNED84A3C | 8806096353110

653,15€
653,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG QNED84 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Viedtelevizors Wi-Fi Melns 55QNED84A3C

686,16€
686,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55QNED84A3C

702,00€
702,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|LG|55 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|QNED|55QNED84A3C 55QNED84A3C

708,54€
708,54€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 138,80 cm (55") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
|---|
| EPREL: | 2256548 |
|---|---|
| MPN: | 55QNED84A3C |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 75 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 121 kWh/1000h |
| WiFi iespējots: | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
LG 55\" QNED AI QNED84 4K Smart TV 2025 55QNED84A3C
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





































