Ilustrācija var atšķirties
ZTE Blade A72 5G
Ražotājs: ZTE
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Iekšējā atmiņa: 64,00 GB
- Displeja izmērs: 16,50 cm (6,50)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: MediaTek
- Kodolu skaits: 8
- Operatīvā atmiņa (RAM): 4 096 MB
- Atmiņas karšu nodalījums: Jā
Ražotājs:
ZTE
Populāri produkti

ZTE Blade V70 Max 128GB
no 115,00€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 581,95€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 182,45€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 107,40€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 532,15€

Samsung Galaxy S25+ 256GB
no 792,90€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Samsung Galaxy S24 128GB
no 389,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ZTE Blade A72 4+64GB 6.75" 5G Space Gray DS ITA | SMASMZTE0023 | 6902176081415

117,00€
123,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 4 096 MB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 64,00 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 1,00 TB |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.1 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | GPS |
| Akumulatora kapacitāte: | 4 000,00 mAh |
| Izmēri: | P75,50 mm x A164,10 mm x D9,20 mm |
|---|---|
| Svars: | 182,00 g |
| Galvenā kamera 1: | 13,00 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 2,00 MP |
| Galvenā kamera 3: | 2,00 MP |
| Video izšķirtspēja: | 1 920 pikseļi x 1 080 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 5,00 MP |
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Kodolu skaits: | 8 |
| Displeja izmērs: | 16,50 cm (6,50) |
|---|---|
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 90 Hz |
| Izšķirtspēja: | 720 Pikseļi x 1 600 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 269,00 ppi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Populāri produkti



















