Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad 10.2" 2021 256GB Wi-Fi (MK2N3FD/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple A13
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Atmiņas lielums: 3 GB
- Displeja izmērs: 25,90 cm (10,20)
- Grafika: Apple A13 Bionic
- Operētājsistēma: Apple iPadOS
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad 10.2" 2021 256GB Wi-Fi (MK2N3FD/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 359,99€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€

Lenovo Tab TB311FU (ZAEH0114SE)
no 132,83€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Tablet Apple iPad 10.2" 9 gen. 256 GB Gray (MK2N3FD/A) | MK2N3FD/A | 194252516393

332,45€
332,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 10.2 Wi-Fi 256GB (spacegrau) 9.Gen | MK2N3FD/A | 0194252516393

345,85€
345,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TABLET IPAD 10.2" (2021) 256GB/WI-FI SP.GREY MK2N3 APPLE ( MK2N3 MK2N3FD/A ) Planšetdators

355,00€
355,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 256 GB 25.9 cm (10.2quot;) Wi-Fi 5 (802.11ac) iPadOS 15 Grey 0194252516447 ( MK2N3KN/A ) Planšetdators

375,00€
375,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE IPAD WI-FI 9th GEN 256GB 10.2'' MK2N3FD/A

381,16€
386,15€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
APPLE IPAD WI-FI 9th GEN 256GB 10.2'' | MK2N3FD/A | 0194252516393 | WLONONWCRJBHN

397,24€
397,24€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple 10.2-inch iPad Wi-Fi - 9. Generation - Tablet - 256 GB - 25.9 cm (10.2) MK2N3KN/A

398,70€
403,69€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Tablet Apple iPad 10.2'' 9 gen. 256 GB Szary (MK2N3FD/A)

410,91€
410,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 10.2" Wi-Fi 256GB Space Grey 9th Gen (2021) MK2N3HC/A

454,80€
454,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad 10.2" 9 gen. 256 GB Szary (MK2N3FD/A) MK2N3FD/A

463,25€
463,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Apple iPad 256 GB 25.9 cm (10.2quot;) Wi-Fi 5 (802.11ac) iPadOS 15 Grey 0194252516393 ( MK2N3FD/A ) Planšetdators

385,00€
385,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 32,40 Wh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Grafika: | Apple A13 Bionic |
|---|
| Izmēri: | P174,10 mm x A250,60 mm x D7,50 mm |
|---|---|
| Svars: | 487 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 8 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 4.2 |
| 4G/LTE: | Nē |
| GPS: | Nē |
| Atmiņas lielums: | 3 GB |
|---|
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple A13 |
| Procesora modeļa numurs: | 2 x 2.66GHz (Lightning) + 4 x 1.73GHz (Thunder) |
| Kodolu skaits: | 6 |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS |
|---|
| Displeja izmērs: | 25,90 cm (10,20) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.160 Pikseļi x 1.620 pikseļi |
| Displeja īpašības: | Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, Lightning savienotājs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad 10.2" 2021 256GB Wi-Fi (MK2N3FD/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13Wi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi Thermostat4G Router Wi-FiApple MacBook Air 13 256GBApple MacBook Pro 13 256GB






























