Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad 10.9" 2022 256GB Wi-Fi (MPQ83FD/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple A14
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Atmiņas lielums: 4 GB
- Displeja izmērs: 27,69 cm (10,90)
- Operētājsistēma: Apple iPadOS 16
- Svars: 477 g
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad 10.9" 2022 256GB Wi-Fi (MPQ83FD/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,65€

Amazon Fire HD 8 Kids Pro (2024)
no 119,98€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
APPLE iPad 10.9" Wi-Fi 256GB Silver 10th Gen 2022 MPQ83HC/A

774,10€
774,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 28,60 Wh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Krāsa: | Sudrabs |
| Izmēri: | P179,50 mm x A248,60 mm x D7 mm |
|---|---|
| Svars: | 477 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.2 |
| 4G/LTE: | Nē |
| GPS: | Nē |
| Atmiņas tips: | DDR4X |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 4 GB |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple A14 |
| Procesora modeļa numurs: | 2 x 2.99GHz (Firestorm) + 4 x 1.82GHz (Icestorm) |
| Kodolu skaits: | 6 |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS 16 |
|---|
| Displeja izmērs: | 27,69 cm (10,90) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.360 Pikseļi x 1.640 pikseļi |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
| Savienojumi: | DisplayPort caur USB, USB 2.0, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad 10.9" 2022 256GB Wi-Fi (MPQ83FD/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac Pro 2013Apple MacBook Air 13 RetinaApple MacBook Pro RetinaWi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi Thermostat4G Router Wi-Fi2022 Apple MacApple MacBook Air 13 256GB


























