Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad 11" 2025 512GB Wi-Fi (MD4Q4TY/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple A16
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Iekšējā atmiņa: 512 GB
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 27,94 cm (11)
- Grafika: Apple A16 5 kodolu
- Operētājsistēma: Apple iPadOS 18
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad 11" 2025 512GB Wi-Fi (MD4Q4TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 311,20€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€

Lenovo Tab TB311FU (ZAEH0114SE)
no 132,83€
18 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple Tablet Apple iPad 10.9'' 11 gen. 512 GB Srebrny (MD4Q4TY/A)

707,14€
707,14€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11" 11gen Wi-Fi 512GB Srebrny MD4Q4HC/A

713,79€
713,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple | iPad | 11 " | Silver | IPS, Liquid Retina | 2360 x 1640 pixels | A16 | 512 GB | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 5.3 | iPadOS | USB-C charging cable | MD4Q4HC/A | 195950088014

752,70€
752,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11-inch Wi-Fi 512GB - Silver PWAP-2210

756,82€
761,81€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPad 512 GB 27.9 cm (11) Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 Silver MD4Q4HC/A

761,00€
765,99€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPad 11" 11th Generation Wi-Fi 512 GB Silver MD4Q4TY/A | MD4Q4TY/A | 0195950088151

771,40€
771,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11 A16 Wi-Fi 512GB - Silver Apple 195950088014 ( MD4Q4HC/A 195950088014 ) Planšetdators

775,00€
775,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple | iPad | 11 " | Sudraba | IPS, Liquid Retina | 2360 x 1640 pikseļi | Apple A16 | 512 GB | Wi-Fi | Priekšējā kamera | 12 MP | Aizmugurējā kamera | 12 MP | Bluetooth | 5.3 | iPadOS | USB-C lādēšanas kabelis

783,44€
783,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad WiFi 11 cali 512GB Silver | 13300426-MD4Q4 | 195950088014

791,00€
791,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad 10.9" 11 gen. 512 GB Srebrny (MD4Q4TY/A) MD4Q4TY/A

796,54€
796,54€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11. Generation 27 69cm (10 9"") 512GB silber ( MD4Q4TY/A ) Planšetdators

800,00€
800,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Planšetdators iPad (A16) Wi-Fi 512GB - Silver MD4Q4HC/A

817,99€
817,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple | iPad | 11 " | Silver | IPS, Liquid Retina | 2360 x 1640 pixels | Apple A16 | 512 GB | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 5.3 | iPadOS | USB-C charging cable | MD4Q4HC/A | 195950088014

818,13€
818,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad 10.9'' 11 gen. 512 GB Srebrny (MD4Q4TY/A) | MD4Q4TY/A | 195950088052

858,00€
858,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Apple iPad 10.9" 11. paaudze 512 GB Silver (MD4Q4TY/A) | MD4Q4TY/A | 195950088052

868,60€
868,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Apple iPad 11" 512 Gt WiFi 2025 -tabletti hopea (MD4Q4) ( MD4Q4KN/A )

825,00€
825,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE IPAD WIFI 512GB SLV MD4Q4KN/A

849,94€
854,93€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPad 10.9" 11 gen. 512 GB Silver (MD4Q4TY/A) | MD4Q4TY/A | 195950088052

856,70€
856,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 28,93 Wh |
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 512 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Krāsa: | Sudrabs |
| MPN: | A3354 |
| EPREL: | 2261043 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| 1.000 | |
| 67h 0 min | |
| E (Skala A-E) | |
| C (Skala A-E) | |
| Aizsardzības klase: | IP 42 |
| Grafika: | Apple A16 5 kodolu |
|---|
| Izmēri: | P248,60 mm x A179,50 mm x D7 mm |
|---|---|
| Svars: | 477 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple A16 |
| Procesora modeļa numurs: | 2x 3.46GHz (Everest) + 4x 2.02GHz (Sawtooth) |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS 18 |
|---|
| Displeja izmērs: | 27,94 cm (11) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.360 Pikseļi x 1.640 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | DisplayPort caur USB, USB 2.0, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad 11" 2025 512GB Wi-Fi (MD4Q4TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13Wi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi Thermostat4G Router Wi-FiApple MacBook Air 13 512GBApple MacBook Pro 13 512GB

































