Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad Air 7 11" 2025 128GB Wi-Fi + Cellular (MCFY4TY/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple M3
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 27,94 cm (11")
- Grafika: Apple 9 kodoli
- Operētājsistēma: Apple iPadOS 18
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad Air 7 11" 2025 128GB Wi-Fi + Cellular (MCFY4TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 359,99€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€

Lenovo Tab TB311FU (ZAEH0114SE)
no 132,83€
23 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iPad Air 11" 2025 Wi-Fi + Cellular 128 GB Purple MCFY4TY/A | MCFY4TY/A | 0195949986956 | 1H62-0C7

650,60€
650,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" 2025 Wi-Fi + Cellular 128 GB Violett MCFY4TY/A | MCFY4TY/A | 0195949986956

651,55€
651,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" M3 128 Gt WiFi + 5G 2025 violetti (MCFY4) ( MCFY4KN/A )

670,00€
670,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11-inch Air Wi-Fi + Cellular 128GB - Purple ( MCFY4TY/A ) Planšetdators

680,00€
680,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple 11-inch iPad Air M3 Wi-Fi + Cellular - Tablet - 128 GB - 27.9 cm (11") MCFY4TY/A

683,94€
688,93€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPad Air 11" M3 Wi-Fi + Cellular 128GB Purple MCFY4HC/ A planšetdators MCFY4HC/A

711,55€
711,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple 11-inch iPad Air M3 Wi-Fi + Cellular 11 128GB 8GB Lilla MCFY4KN/A

716,82€
721,81€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPad Air 11" M3 Wi-Fi + Cellular 128GB Fioletowy MCFY4HC/A

781,25€
781,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" M3 Wi-Fi + Cellular 128GB Purple MCFY4HC/A

793,70€
793,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Tablet Apple iPad Air 11'' 6 gen. 128 GB 5G Fioletowy (MCFY4TY/A)

806,48€
806,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE IPAD AIR 11 WF CL 128GB PUR | MCFY4HC/A | 195949986819 | RTAPP110IAMCFY4

811,15€
811,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple | iPad Air Wi-Fi + Cellular | 11 " | Purple | IPS | 2360 x 1640 pixels | Apple M3 | 8 GB | 128 GB | 3G | 4G | 5G | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 5.3 | iPadOS | USB-C charging cable | MCFY4HC/A | 195949986819 | RTAPP110IAMCFY4

818,05€
818,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" M3 Wi-Fi + Cellular 128GB Purple | MCFY4HC/A | 195949986819 | RTAPP110IAMCFY4

836,25€
836,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11-inch Air Wi-Fi + Cellular 128GB - Purple | MCFY4HC/A | 0195949986819 | WLONONWCRJBNE

851,07€
851,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE IPAD AIR 11 WF CL 128GB PUR | MCFY4HC/A | 195949986819 | RTAPP110IAMCFY4

866,19€
866,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iPad Air 11 cali WiFi + Cellular 128GB Fioletowy MCFY4HC/A

898,63€
898,63€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad Air 11'' 7 gen. 128 GB 5G Fioletowy (MCFY4TY/A) | MCFY4TY/A | 195949986857

955,60€
955,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad Air 11" 7 gen. 128 GB 5G Fioletowy (MCFY4TY/A) MCFY4TY/A

1 053,26€
1 053,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11-inch Air Wi-Fi + Cellular 128GB - Purple MCFY4HC/A

1 144,91€
1 147,41€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Apple iPad Air 11 Apple M3 Wi-Fi + Cellular 128GB - Purple Apple 195949986819 ( MCFY4HC/A MCFY4HC-A ) Planšetdators

750,00€
750,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11-inch Air Wi-Fi + Cellular 128GB - Purple MCFY4HC/A

825,23€
830,22€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
APPLE iPad Air 11" (128GB) (hellviolett, Gen 7 / 2025 / 5G) | MCFY4TY/A | 0195949986956

936,12€
936,12€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" 7 gen. 128 GB 5G Purple (MCFY4TY/A) | MCFY4TY/A | 195949986857

956,05€
956,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 28,93 Wh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Krāsa: | Violets |
| MPN: | A3267 |
| EPREL: | 2 261 066 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 62h 0 min |
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | E (Skala A-E) |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Aizsardzības klase: | IP 42 |
| Grafika: | Apple 9 kodoli |
|---|
| Izmēri: | P247,6 mm x A178,5 mm x D6,1 mm |
|---|---|
| Svars: | 460 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| 5G: | Jā |
| 4G/LTE: | Jā |
| GPS: | Jā |
| SIM tehnoloģija: | eSIM |
| Atmiņas tips: | DDR5 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 6 400 MHz |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M3 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS 18 |
|---|
| Displeja izmērs: | 27,94 cm (11") |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2 360 Pikseļi x 1 640 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
| Savienojumi: | DisplayPort caur USB, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad Air 7 11" 2025 128GB Wi-Fi + Cellular (MCFY4TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13Apple 11 128GbWi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatApple 13 128Gb4G Router Wi-Fi


































