Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad Air 6 13" 2024 128GB Wi-Fi + Cellular (MV6Q3NF/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple M2
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 33,02 cm (13)
- Grafika: Apple 10 Core
- Operētājsistēma: Apple iOS 17
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad Air 6 13" 2024 128GB Wi-Fi + Cellular (MV6Q3NF/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,65€

Amazon Fire HD 8 Kids Pro (2024)
no 119,98€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple Tablet Apple iPad Air 13'' 6 gen. 128 GB 5G Grafitowy (MV6Q3HC/A)

982,17€
982,17€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad Air 13" 6 gen. 128 GB 5G Grafitowy (MV6Q3HC/A) | MV6Q3HC/A | 0195949266034

990,60€
990,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" 6 gen. 128 GB 5G Graphite (MV6Q3HC/A) | MV6Q3HC/A | 0195949266034

991,55€
991,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad Air 13" 6 gen. 128 GB 5G Graphite (MV6Q3HC/A) | MV6Q3HC/A | 0195949266034

1 002,35€
1 002,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" M2 5G 128GB, Space Grey MV6Q3HC/A

1 053,20€
1 053,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" M2 Wi-Fi + Cellular 128GB Space Grey MV6Q3HC/ A planšetdators MV6Q3HC/A

1 065,49€
1 065,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad Air 13" 6 gen. 128 GB 5G Grafitowy (MV6Q3HC/A) MV6Q3HC/A

1 084,11€
1 084,11€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" M2 Wi-Fi + Cellular | 2024 128 GB Pelēks
iPad Air 13" M2 Wi-Fi + Cellular | 2024 128 GB Pelēks

1 149,00€
1 149,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 36,59 Wh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Krāsa: | Space pelēks |
| Grafika: | Apple 10 Core |
|---|
| Izmēri: | P214,90 mm x A280,60 mm x D6,10 mm |
|---|---|
| Svars: | 618 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| 5G: | Jā |
| A-GPS: | Jā |
| GPS: | Jā |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM + eSIM |
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M2 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Operētājsistēma: | Apple iOS 17 |
|---|
| Displeja izmērs: | 33,02 cm (13) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.732 Pikseļi x 2.048 pikseļi |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
| Savienojumi: | USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad Air 6 13" 2024 128GB Wi-Fi + Cellular (MV6Q3NF/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac Pro 2013Apple MacBook Air 13 RetinaApple MacBook Pro RetinaApple 13 128GbWi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiApple MacBook Air 13.6Apple 13 Pro 128GbMacBook Air 13 128GBWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range Extender

































