Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad Pro M4 11" 2024 256GB Wi-Fi (MVV93NF/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple M4
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 27,94 cm (11)
- Grafika: Apple 10-Core-GPU
- Operētājsistēma: Apple iPadOS 17
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad Pro M4 11" 2024 256GB Wi-Fi (MVV93NF/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,65€

Amazon Fire HD 8 Kids Pro (2024)
no 119,98€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple Tablet Apple iPad Pro 11'' 7 gen. 256 GB Srebrny (MVV93NF/A)

997,48€
997,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad Pro 11" 7 gen. 256 GB Srebrny (MVV93NF/A) | MVV93NF/A | 1959492226650

1 006,05€
1 006,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro 11" 2024 Wi-Fi 256GB Silver MVV93NF/A | MVV93NF/A | 1959492226650

1 007,00€
1 007,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad Pro 11" 7 gen. 256 GB Silver (MVV93NF/A) | MVV93NF/A | 1959492226650

1 017,95€
1 017,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Planšetdators iPad Pro 11" M4 Wi-Fi 256GB with Standard glass - Silver - MVV93HC/A

1 049,95€
1 049,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro 11" 2024 M4 Tablet 256GB WiFi w/Standard Glass OLED Silver MVV93HC/A

1 069,60€
1 069,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro 11 (M4) 256GB Wi-Fi, Standard Glass, silver MVV93NF/A

1 100,92€
1 100,92€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple 11-inch iPad Pro M4 Wi-Fi - Tablet - 256GB - 27,9 cm (11) Tandem OLED (2420 x 1668) - Silber (MVV93NF/A)

1 112,30€
1 117,29€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPad Pro 11" M4 WiFi 256GB Standard glass Silver MVV93HC/ A planšetdators MVV93HC/A

1 179,00€
1 179,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro 11" M4 WiFi | 2024 | Standard glass 256 GB Sudrabs
iPad Pro 11" M4 WiFi | 2024 | Standard glass 256 GB Sudrabs

1 259,00€
1 259,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Ipad pro 11 cali wi-fi 256gb - srebrny MVV93HC/A

1 356,07€
1 356,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 31,29 Wh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Automātiskā sejas atpazīšana: | Jā |
| Krāsa: | Sudrabs |
| MPN: | A2836 |
| EPREL: | 2261267 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| 1.000 | |
| 73 st 0 min | |
| E (Skala A-E) | |
| C (Skala A-E) | |
| Aizsardzības klase: | IP 42 |
| Grafika: | Apple 10-Core-GPU |
|---|
| Izmēri: | P177,50 mm x A249,70 mm x D5,30 mm |
|---|---|
| Svars: | 444 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 10 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Atmiņas tips: | DDR5 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 7.500 MHz |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M4 |
| Kodolu skaits: | 9 |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS 17 |
|---|
| Displeja izmērs: | 27,94 cm (11) |
|---|---|
| OLED displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.420 Pikseļi x 1.668 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Displeja īpašības: | Ultra Retina XDR displejs |
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
|---|---|
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | Thunderbolt 3 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad Pro M4 11" 2024 256GB Wi-Fi (MVV93NF/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac Pro 2013Apple MacBook Air 13 RetinaApple MacBook Pro RetinaWi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatApple MacBook Pro 13 256GBApple 12 Pro Max 256Gb4G Router Wi-Fi




































