Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad Air 7 11" 2025 128GB Wi-Fi + Cellular (MCFV4TY/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple M3
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 27,94 cm (11)
- Grafika: Apple 9 Serdi
- Operētājsistēma: Apple iPadOS 18
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad Air 7 11" 2025 128GB Wi-Fi + Cellular (MCFV4TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,65€

Amazon Fire HD 8 Kids Pro (2024)
no 119,98€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€
21 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iPad Air 27 59cm (11"") 7. Generation Wi-Fi + Cellular 128GB space grau ( MCFV4TY/A ) Planšetdators

705,00€
705,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11 M3 Wi-Fi + Cellular 128GB (spaceGray) | MCFV4TY/A | 195949986291

721,75€
721,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11-inch Air Wi-Fi + Cellular 128GB - Space Grey 527940

729,17€
734,16€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPad Air 2025 7Gen 11" 128GB CELL M3 S.Grey ITA MCFV4TY/A | MCFV4TY/A | 195949986291

736,00€
742,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Apple iPad Air 11" M3 Wi-Fi + Cellular 128GB Gwiezdna szarość MCFV4HC/A

737,92€
737,92€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11 128GB 7th Gen. (2025) 5G space gray | MCFV4TY/A | 0195949986291

762,70€
762,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" (128GB) (Gray, Gen 7 / 2025 / 5G) | MCFV4TY/A | 0195949986291

772,30€
772,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11-inch Air Wi-Fi + Cellular 128GB - Space Grey 0195949986192 ( MCFV4KN/A ) Planšetdators

775,00€
775,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple 11-inch iPad Air M3 Wi-Fi + Cellular 11 128GB 8GB Grå MCFV4KN/A

779,47€
784,46€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPad Air 11"/(M3) Wi-Fi + Cellular/10,86"/2360x1640/8GB/128GB/iPadOS18/Space Gray | MCFV4HC/A | 195949986154 | TB-IOS-APL-0538

780,10€
780,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
o2-Aktion Apple iPad Air 11 M3 5G 128GB spacegrau | 4515-300189-00 | 195949986291

814,95€
814,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" M3 Wi-Fi + Mobilais 128GB - Zvaigžņaini pelēks TB-IOS-APL-0538

843,00€
843,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11-inch Air Wi-Fi + Cellular 128GB - Space Grey | MCFV4HC/A | 195949986154 | TB-IOS-APL-0538

846,72€
846,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE IPAD AIR 11 WF CL 128GB SPG | MCFV4HC/A | 195949986154 | RTAPP110IAMCFV4

859,52€
859,52€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Ipad air 11 cali wifi + cellular 128gb szary MCFV4HC/A

898,13€
898,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11-inch Air Wi-Fi + Cellular 128GB - Space Grey MCFV4HC/A

1 144,81€
1 147,31€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Apple iPad 11-inch Air Wi-Fi + Cellular 128GB - Space Grey 527940

1 157,78€
1 160,28€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Apple iPad Air 11" M3 Wi-Fi + Cellular 128GB Gwiezdna szarość | MCFV4HC/A | 195949986154 | TB-IOS-APL-0538

793,60€
793,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
product Apple iPad Air 11 128GB 7th Gen. (2025) 5G space grey MCFV4TY/A (0195949986291) ( JOINEDIT86452736 )

805,00€
805,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11-inch Air Wi-Fi + Cellular 128GB - Space Grey 527940 (0195949986291) ( JOINEDIT73881015 ) Planšetdators

860,00€
860,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11-inch Air Wi-Fi + Cellular 128GB - Space Grey | 527940 | 0195949986291 | WLONONWCRJG23

860,82€
860,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 28,93 Wh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Krāsa: | Space pelēks |
| MPN: | A3267 |
| EPREL: | 2261066 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| 1.000 | |
| 62h 0 min | |
| E (Skala A-E) | |
| C (Skala A-E) | |
| Aizsardzības klase: | IP 42 |
| Grafika: | Apple 9 Serdi |
|---|
| Izmēri: | P247,60 mm x A178,50 mm x D6,10 mm |
|---|---|
| Svars: | 460 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| 5G: | Jā |
| 4G/LTE: | Jā |
| GPS: | Jā |
| SIM tehnoloģija: | eSIM |
| Atmiņas tips: | DDR5 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 6.400 MHz |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M3 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS 18 |
|---|
| Displeja izmērs: | 27,94 cm (11) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.360 Pikseļi x 1.640 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
| Savienojumi: | DisplayPort caur USB, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad Air 7 11" 2025 128GB Wi-Fi + Cellular (MCFV4TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac Pro 2013Apple MacBook Air 13 RetinaApple MacBook Pro RetinaApple 11 128GbWi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatApple 13 128Gb4G Router Wi-Fi




































