Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad Air 7 13" 2025 256GB Wi-Fi + Cellular (MCJ74TY/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple M3
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 33,02 cm (13")
- Grafika: Apple 9 kodoli
- Operētājsistēma: Apple iPadOS 18
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad Air 7 13" 2025 256GB Wi-Fi + Cellular (MCJ74TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 311,20€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€

Lenovo Tab TB311FU (ZAEH0114SE)
no 132,83€
15 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple | iPad Air Wi-Fi + Cellular | 13 " | Starlight | IPS | 2732 x 2048 pixels | M3 | 8 GB | 256 GB | 3G | 4G | 5G | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 5.3 | iPadOS | USB-C charging cable | MCJ74HC/A | 195949965142

1 065,30€
1 065,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple | iPad Air Wi-Fi + Cellular | 13 " | Starlight | IPS | 2732 x 2048 pixels | Apple M3 | 8 GB | 256 GB | 3G | 4G | 5G | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 5.3 | iPadOS | USB-C charging cable | MCJ74HC/A | 195949965142

1 077,90€
1 077,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple | iPad Air Wi-Fi + Cellular | 13 " | Starlight | IPS | 2732 x 2048 pixels | Apple M3 | 8 GB | 256 GB | 3G | 4G | 5G | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 5.3 | iPadOS | USB-C charging cable MCJ74HC/A

1 087,45€
1 094,45€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Apple | iPad Air Wi-Fi + Cellular | 13 " | Zvaigžņu gaisma | IPS | 2732 x 2048 pikseļi | Apple M3 | 8 GB | 256 GB | 3G | 4G | 5G | Wi-Fi | Priekšējā kamera | 12 MP | Aizmugurējā kamera | 12 MP | Bluetooth | 5.3 | iPad

1 107,78€
1 107,78€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" M3 Wi-Fi + Cellular 256GB - Starlight | MCJ74HC/A

1 126,35€
1 126,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13'' (2025) M3 256 GB WiFi + Cellular besa - Plansetdators iPad Air M3 13" ( MCJ74HC/A )

1 130,00€
1 130,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE IPAD AIR 13 WF CL 256GB STL MCJ74HC/A

1 131,96€
1 136,95€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple | iPad Air Wi-Fi + Cellular | 13 " | Starlight | IPS | 2732 x 2048 pixels | Apple M3 | 8 GB | 256 GB | 3G | 4G | 5G | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 5.3 | iPadOS | USB-C charging cable | MCJ74HC/A | 195949965142

1 157,92€
1 157,92€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" M3 Wi-Fi + Cellular 256GB, Starlight MCJ74HC/A

1 168,60€
1 168,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators iPad Air 13" Apple M3 Wi-Fi + Cellular 256GB - Starlight MCJ74HC/A

1 179,00€
1 179,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad Air 13'' 6 gen. 256 GB 5G Beżowy (MCJ74HC/A) | MCJ74HC/A | 195949965180

1 222,40€
1 222,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Apple iPad Air 13" 6. paaudze 256 GB 5G Beige (MCJ74HC/A) | MCJ74HC/A | 195949965180

1 234,50€
1 234,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iPad Air 13 cali WiFi + Cellular 256GB Złoty MCJ74HC/A

1 250,79€
1 250,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" M3 | Wi-Fi+LTE 256 GB Бежёвый
iPad Air 13" M3 | Wi-Fi+LTE 256 GB Бежёвый

1 279,00€
1 279,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" M3 Wi-Fi + Cellular 256GB Starlight MCJ74HC/ A planšetdators MCJ74HC/A

1 279,00€
1 279,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 36,59 Wh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Krāsa: | Polarstern |
| MPN: | A3269 |
| EPREL: | 2 261 072 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 72h 0 min |
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | E (Skala A-E) |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Aizsardzības klase: | IP 42 |
| Grafika: | Apple 9 kodoli |
|---|
| Izmēri: | P280,6 mm x A214,9 mm x D6,1 mm |
|---|---|
| Svars: | 617 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| 5G: | Jā |
| 4G/LTE: | Jā |
| GPS: | Jā |
| SIM tehnoloģija: | eSIM |
| Atmiņas tips: | DDR5 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 6 400 MHz |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M3 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS 18 |
|---|
| Displeja izmērs: | 33,02 cm (13") |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2 732 Pikseļi x 2 048 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
| Savienojumi: | DisplayPort caur USB, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad Air 7 13" 2025 256GB Wi-Fi + Cellular (MCJ74TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13Apple MacBook Air 13 256GBWi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiMacBook Air 13 256GBWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatApple MacBook Pro 13 256GB





































