Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad Air 8 11" 2026 128GB Wi-Fi + Cellular (MH784TY/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple M4
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Displeja izmērs: 27,58 cm (10,86")
- Grafika: Apple 9 kodoli
- Operētājsistēma: Apple iPadOS 26
Cenas vēsture
1M
Apple iPad Air 8 11" 2026 128GB Wi-Fi + Cellular (MH784TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 359,99€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€

Lenovo Tab TB311FU (ZAEH0114SE)
no 132,83€
36 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple (MH784TY/A) | MH784TY/A | 0195950810479 | 1H62-0E4

761,70€
761,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11'' M4 WiFi + Cell 128GB spaceGray | MH784TY/A | 0195950810479

763,20€
763,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" M4 Wi-Fi + Cellular 128GB Gwiezdna szarość MH784HC/A

781,29€
781,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" M4 Wi-Fi + Cellular 128GB - Space Grey | MH784HC/A

801,05€
801,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" M4 Wi-Fi + Cellular 128GB Space Gray | MH784HC/A | 195950810318

808,45€
808,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple 11-inch iPad Air M4 Wi-Fi + Cellular - Tablet - 128 GB - 27.9 cm (11) MH784TY/A

809,08€
814,07€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPad Air 11 M4 Wi-Fi + Cellular 128GB (spacegrau) MH784TY/A (0195950810479) ( JOINEDIT87178240 ) Planšetdators

815,00€
815,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Apple iPad Air 11" M4 Wi-Fi + Cellular 128GB - Space Grey MH784HC/A

819,00€
819,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" M4 Wi-Fi + Cellular 128GB - Space Grey | Apple MH784HC/A

825,29€
832,29€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Apple iPad Air 11 M4 Wi-Fi + Cellular 128GB Gwiezdna szarość MH784HC/A

830,36€
835,35€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPad Air Wi-Fi + Cellular 11 Space Grey 2360 x 1640 pixels Apple M4 12 GB 128 GB Wi-Fi Front camera 12 MP Rear ca MH784HC/A (195950810318) ( JOINEDIT87208819 ) Planšetdators

840,00€
840,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" M4 Wi-Fi + Cellular 128GB - Kosmosa pelēks

841,32€
841,32€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" M4 (2026) | Wi-Fi + LTE 128 GB Pelēks
iPad Air 11" M4 (2026) | Wi-Fi + LTE 128 GB Pelēks

849,00€
849,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" M4 Wi-Fi+Cellular 128GB Space Grey MH784HC/ A planšetdators MH784HC/A

849,00€
849,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Tablet Apple APPLE iPad Air 11 Cell 128GB Grey MH784TY/A

863,17€
863,17€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11'' M4 WiFi (2026) Planšetdators 128GB pelēks | MH784HC/A | 195950810318

878,77€
878,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11-inch Air Wi-Fi + Cellular 128GB - Space Grey | 587396 | 0195950810479 | WLONONWCRPANA

887,24€
887,24€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11'', M4 (2026), 128 GB, WiFi + Cellular, space gray - Tablet MH784HC/A

892,20€
892,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad Air 11" 8 gen. 128 GB 5G Grafitowy (MH784HC-A) MH784HC-A

908,12€
908,12€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" (128GB) (gray, Gen 8 / 2026 / 5G) MH784TY/A

945,20€
945,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iPad Air 11 cali WiFi + Cellular 128GB Gwiezdna szarość MH784HC/A

948,10€
948,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Planšetdators Apple iPad Air 11" 8. paaudze 128 GB 5G Graphite (MH784HC-A) | MH784HC-A | 195950810318

840,90€
840,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" M4 WIFI + LTE 128GB (SpaceGrau) iOS MH784TY/A (0195950810479) ( JOINEDIT87142067 )

850,00€
850,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11 M4 Wi-Fi + Cellular 128GB - Space Grau MH784TY/A (0195950810479) ( JOINEDIT86988965 )

865,00€
865,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11'' M4 (2026) 128 GB WiFi + Cellular peleka - Plansetdators iPad Air M4 11 MH784HC/A (195950810318) ( JOINEDIT86752379 )

885,00€
885,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11-inch Air Wi-Fi + Cellular 128GB - Space Grey 587396 (0195950810479) ( JOINEDIT87617954 ) Planšetdators

885,00€
885,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Tablet Apple 3JG Apple iPad Air 11'' M4 WiFi + Cell 128GB spacegrau MH784TY/A

891,83€
891,83€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" M4 Wi-Fi + Cellular 128GB - Space Grey - MH784HC/A MH784HC/A (0195950810318) ( JOINEDIT87127899 )

900,00€
900,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" M4 128 Gt WiFi + 5G tahtiharmaa MH784KN/A (0195950810387) ( JOINEDIT87276781 )

905,00€
905,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" M4 Wi-Fi+Cellular 128GB Space Grey MH784HC/A MH784HC/A (195950810318) ( JOINEDIT86866331 )

910,00€
910,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 28,93 Wh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Krāsa: | Space pelēks |
| MPN: | A3460 |
| EPREL: | 2 556 299 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 62h 0 min |
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | E (Skala A-E) |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Aizsardzības klase: | IP 42 |
| Grafika: | Apple 9 kodoli |
|---|
| Izmēri: | P247,6 mm x A178,5 mm x D6,1 mm |
|---|---|
| Svars: | 465 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11be, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| 5G: | Jā |
| 4G/LTE: | Jā |
| GPS: | Jā |
| SIM tehnoloģija: | eSIM |
| Atmiņas tips: | DDR5X |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 7 500 MHz |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M4 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS 26 |
|---|
| Displeja izmērs: | 27,58 cm (10,86") |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2 360 Pikseļi x 1 640 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | DisplayPort caur USB, USB 3.2 Gen 2, USB-C |
Cenas vēsture
1M
Apple iPad Air 8 11" 2026 128GB Wi-Fi + Cellular (MH784TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13Apple 11 128GbWi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatApple 13 128Gb4G Router Wi-Fi




































