Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad Air 8 13" 2026 128GB Wi-Fi (MH5N4TY/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple M4
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Displeja izmērs: 32,77 cm (12,9")
- Grafika: Apple 9 kodolu
- Operētājsistēma: Apple iPadOS 26
Cenas vēsture
1M
Apple iPad Air 8 13" 2026 128GB Wi-Fi (MH5N4TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 359,99€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€

Lenovo Tab TB311FU (ZAEH0114SE)
no 132,83€
40 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple (MH5N4TY/A) | MH5N4TY/A | 0195950797886

806,30€
806,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13'' M4 WiFi 128GB spaceGray | MH5N4TY/A | 0195950797886 | 84715000

815,10€
815,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" M4 Wi-Fi 128GB - Space Grey | MH5N4HC/A

829,80€
829,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple | iPad Air | Space Gray | 13 " | 2732 x 2048 pixels | IPS | Apple | 12 GB | M4 | 128 GB | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 6.0 | iPadOS | 26 | MH5N4HC-A | 195950797756

836,90€
836,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple 13-inch iPad Air M4 Wi-Fi - Tablet - 128 GB - 33 cm (13) MH5N4TY/A

838,72€
843,71€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPad Air 13" (128GB) (gray Gen 8 / 2026) MH5N4TY/A (0195950797886) ( JOINEDIT87454767 )

845,00€
845,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple | iPad Air | Space Gray | 13 " | 2732 x 2048 pixels | IPS | Apple | 12 GB | M4 | 128 GB | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 6.0 | iPadOS | 26 MH5N4HC/A

854,68€
861,68€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Apple iPad Air 13 M4 Wi-Fi 128GB (spacegrau) MH5N4TY/A (0195950797886) ( JOINEDIT87178236 ) Planšetdators

860,00€
860,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" M4 Wi-Fi 128GB - Kosmosa pelēks

871,19€
871,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Tablet Apple APPLE iPad Air 13 WiFi 128GB Grey MH5N4TY/A

873,02€
873,02€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" M4 (2026) | Wi-Fi 128 GB Pelēks
iPad Air 13" M4 (2026) | Wi-Fi 128 GB Pelēks

879,00€
879,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" M4 Wi-Fi 128GB Space Gray MH5N4HC/ A planšetdators MH5N4HC/A

879,00€
879,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Apple iPad Air 13" M4 Wi-Fi 128GB - Space Grey MH5N4HC/A

879,99€
879,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 2026 8Gen 13" 128GB M4 S.Grey ITA MH5N4TY/A | MH5N4TY/A | 195950797886

893,00€
899,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Apple Tablet Apple Apple iPad Air 13", M4 Wi-Fi 128GB - Space Grey MH5N4HC/A

897,78€
897,78€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple | iPad Air | Space Gray | 13 " | 2732 x 2048 pixels | IPS | Apple | 12 GB | M4 | 128 GB | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 6.0 | iPadOS | 26 | MH5N4HC/A | 195950797756

910,06€
910,06€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iPad Air 13 cali Wi-Fi 128GB Gwiezdna szarość MH5N4HC/A

916,10€
916,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 13-inch Air Wi-Fi 128GB - Space Grey | 587424 | 0195950797886 | WLONONWCRPMRD

940,37€
940,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad Air 13" 8 gen. 128 GB Grafitowy (MH5N4HC-A) MH5N4HC-A

943,46€
943,46€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" M4 Wi-Fi 128GB Space Grey Planšetdators MH5N4HC/A

952,50€
952,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iPad Air 13 inches WiFi 128GB Space Grey MH5N4HC/A

963,43€
968,42€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Vairāk piedāvājumu
Planšetdators Apple iPad Air 13" 8. paaudze 128 GB Graphite (MH5N4HC-A) | MH5N4HC-A | 195950797756

848,50€
848,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13 M4 Wi-Fi 128GB - Space Grau MH5N4TY/A (0195950797886) ( JOINEDIT86878866 )

865,00€
865,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 2026 8Gen 13" 128GB M4 S.Grey ITA MH5N4TY/A 195950797886 MH5N4TY/A (195950797886) ( JOINEDIT87406420 ) Planšetdators

865,00€
865,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air Space Gray 13 2732 x 2048 pixels IPS Apple 12 GB M4 128 GB Wi-Fi Front camera 12 MP Rear camera MH5N4HC/A (195950797756) ( JOINEDIT87208801 ) Planšetdators

870,00€
870,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air Space Gray 13 " 2732 x 2048 pixels IPS Apple 12 GB M4 128 GB Wi-Fi Front camera 12 MP Rear camera MH5N4HC/A (195950797756) ( JOINEDIT87968330 ) Planšetdators

875,00€
875,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
product Apple iPad Air 13 128GB 8th Gen. (2026) WIFI space grey MH5N4TY/A (0195950797886) ( JOINEDIT89107763 )

875,00€
875,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" M4 WIFI 128GB (spacegrau) iOS MH5N4TY/A (0195950797886) ( JOINEDIT87142069 ) Planšetdators

895,00€
895,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple 13-inch iPad Air M4 Wi-Fi 13 128GB 12GB MH5N4KN/A (0195950797886) ( JOINEDIT87208802 )

910,00€
910,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Tablet Apple 3JG Apple iPad Air 13'' M4 WiFi 128GB spacegrau MH5N4TY/A

918,39€
918,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 36,59 Wh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Krāsa: | Space pelēks |
| MPN: | A3461 |
| EPREL: | 2 556 300 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 72h 0 min |
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | E (Skala A-E) |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Aizsardzības klase: | IP 42 |
| Grafika: | Apple 9 kodolu |
|---|
| Izmēri: | P280,6 mm x A214,9 mm x D6,1 mm |
|---|---|
| Svars: | 616 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11be, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| Atmiņas tips: | DDR5X |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 7 500 MHz |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M4 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS 26 |
|---|
| Displeja izmērs: | 32,77 cm (12,9") |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2 732 Pikseļi x 2 048 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | DisplayPort caur USB, USB 3.2 Gen 2, USB-C |
Cenas vēsture
1M
Apple iPad Air 8 13" 2026 128GB Wi-Fi (MH5N4TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13Apple 13 128GbWi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiApple 13 Pro 128GbMacBook Air 13 128GBWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi Thermostat




































