Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad Air 8 13" 2026 1TB Wi-Fi (MH634TY/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple M4
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 1 TB
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Displeja izmērs: 32,77 cm (12,90)
- Grafika: Apple 9 kodolu
- Operētājsistēma: Apple iPadOS 26
Cenas vēsture
1M
Apple iPad Air 8 13" 2026 1TB Wi-Fi (MH634TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 350,00€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€

Lenovo Tab TB311FU (ZAEH0114SE)
no 132,83€
20 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iPad Air 13 M4 Wi-Fi 1TB (spacegrau) (MH634TY/A)

1 431,93€
1 436,92€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPad Air 2026 8Gen 13" 1TB M4 S.Grey ITA MH634TY/A | MH634TY/A | 195950800647

1 440,00€
1 446,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Apple Tablet Apple Apple iPad Air 13", M4 Wi-Fi 1TB - Space Grey MH634HC-A

1 470,48€
1 470,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 2026 8Gen 13" 1TB M4 S.Grey ITA MH634TY/A 195950800647 MH634TY/A (195950800647) ( JOINEDIT87154566 ) Planšetdators

1 475,00€
1 475,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Apple iPad Air 13" M4 Wi-Fi 1TB - Space Grey MH634HC/A

1 509,00€
1 509,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" M4 (2026) | Wi-Fi 1 TB Серый
iPad Air 13" M4 (2026) | Wi-Fi 1 TB Серый

1 509,00€
1 509,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" M4 Wi-Fi 1TB Space Gray MH634HC/ A planšetdators MH634HC/A

1 509,00€
1 509,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Tablet Apple 13-inch iPad Air Wi-Fi 1TB - Space Grey MH634TY/A

1 517,71€
1 517,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13 M4 Wi-Fi 1TB (spacegrau) | MH634TY/A | 195950800647

1 528,55€
1 528,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13 M4 Wi-Fi 1TB (spacegrau) MH634TY/A (0195950800647) ( JOINEDIT87454769 ) Planšetdators

1 530,00€
1 530,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" (1TB) (Gray, Gen 8 / 2026) | MH634TY/A | 195950800647

1 545,20€
1 545,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iPad Air 13 inches WiFi 1TB Space Grey MH634HC/A

1 566,39€
1 571,38€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPad Air 13'' M4, 1 TB, Wi-Fi, space grey - Tablet MH634HC/A

1 585,30€
1 585,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" (1TB) (gray, Gen 8 / 2026) MH634TY/A

1 628,50€
1 628,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Apple iPad Air 13" 8. paaudze 1 TB Graphite (MH634HC-A) | 1330066-MH634 | 195950800517

1 655,25€
1 655,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13"/(M4) Wi-Fi/13"/2732x2048/12GB/1TB/iPadOS26/Space Grey | 1330066-MH634 | 195950800517

1 669,80€
1 669,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13 (M4) 1TB Wi-Fi Space Grey MH634TY/A

1 677,42€
1 677,42€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13 inches WiFi 1TB Space Grey | MH634HC-A | 195950800517

1 689,50€
1 689,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad Air 13" 8 gen. 1 TB Grafitowy (MH634HC-A) MH634HC-A

1 852,11€
1 852,11€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Apple iPad Air 13'' M4 1 TB Wi-Fi peleka - Plansetdators iPad Air M4 13 MH634HC/A (195950800517) ( JOINEDIT86752378 )

1 565,00€
1 565,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 36,59 Wh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 1 TB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Krāsa: | Space pelēks |
| MPN: | A3461 |
| EPREL: | 2556300 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| 1.000 | |
| 72h 0 min | |
| E (Skala A-E) | |
| C (Skala A-E) | |
| Aizsardzības klase: | IP 42 |
| Grafika: | Apple 9 kodolu |
|---|
| Izmēri: | P280,60 mm x A214,90 mm x D6,10 mm |
|---|---|
| Svars: | 616 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11be, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| Atmiņas tips: | DDR5X |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 7.500 MHz |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M4 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS 26 |
|---|
| Displeja izmērs: | 32,77 cm (12,90) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.732 Pikseļi x 2.048 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | DisplayPort caur USB, USB 3.2 Gen 2, USB-C |
Cenas vēsture
1M
Apple iPad Air 8 13" 2026 1TB Wi-Fi (MH634TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13Wi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatMacBook Air 1TB4G Router Wi-FiMacBook Pro 13 1TB



































