Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad Air 8 13" 2026 512GB Wi-Fi + Cellular (MH9N4TY/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple M4
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 512 GB
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Displeja izmērs: 32,77 cm (12,90)
- Grafiskā karte: Apple 9 kodoli
- Svars: 617 g
Cenas vēsture
1M
Apple iPad Air 8 13" 2026 512GB Wi-Fi + Cellular (MH9N4TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 350,00€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€

Lenovo Tab TB311FU (ZAEH0114SE)
no 132,83€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iPad Air 13 M4 Wi-Fi + Cellular 512GB (blau) | MH9N4TY/A | 0195950787092

1 384,95€
1 384,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" M4 Wi-Fi+Cellular 512GB Blue MH9N4HC/ A planšetdators MH9N4HC/A

1 429,00€
1 429,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple | iPad Air Wi-Fi + Cellular | Blue | 13 " | 2732 x 2048 pixels | IPS | Apple | 12 GB | M4 | 512 GB | 3G | 4G | 5G | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 6.0 | iPadOS | 26 MH9N4HC/A

1 430,19€
1 435,18€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPad Air 13 M4 Wi-Fi + Cellular 512GB (blau) MH9N4TY/A (0195950787092) ( JOINEDIT89163385 ) Planšetdators

1 440,00€
1 440,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad Air 13'' 8 gen. 512 GB 5G Niebieski (MH9N4TY/A) | MH9N4TY/A | 195950787092

1 443,60€
1 443,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13"/(M4) Wi-Fi + Cellular/13"/2732x2048/12GB/512GB/iPadOS26/Blue | MH9N4HC-A | 195950786934

1 455,05€
1 455,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13" 8 gen. 512 GB 5G Blue (MH9N4HC-A) | MH9N4HC-A | 195950786934

1 455,05€
1 455,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad Air 13" 8 gen. 512 GB 5G Blue (MH9N4TY/A) | MH9N4TY/A | 195950787092

1 457,90€
1 457,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Apple iPad Air 13" 8. paaudze 512 GB 5G Blue (MH9N4HC-A) | MH9N4HC-A | 195950786934

1 469,45€
1 469,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 13 M4 Wi-Fi + Cellular 512GB (blau) (MH9N4TY/A)

1 507,86€
1 512,85€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPad Air 13 (M4) 512GB Wi-Fi + Cellular Blue MH9N4TY/A

1 583,65€
1 583,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPadAir 13apos;apos; 8 gen. 512 GB 5G Niebieski (MH9N4TY/A) MH9N4TY/A (195950787092) ( JOINEDIT87063450 )

1 650,00€
1 650,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 36,59 Wh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 512 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Krāsa: | Zils |
| Aizsardzības klase: | IP 42 |
| 2556301 |
| 1.000 |
| 72h 0 min |
| G (Skala A-G) |
| Grafiskā karte: | Apple 9 kodoli |
|---|
| Izmēri: | P280,60 mm x A214,90 mm x D6,10 mm |
|---|---|
| Svars: | 617 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11be, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| 5G: | Jā |
| 4G/LTE: | Jā |
| GPS: | Jā |
| SIM tehnoloģija: | eSIM |
| A3462 |
| Atmiņas tips: | DDR5X |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 7.500 MHz |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M4 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Displeja izmērs: | 32,77 cm (12,90) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.732 Pikseļi x 2.048 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | DisplayPort caur USB, USB 3.2 Gen 2, USB-C |
Cenas vēsture
1M
Apple iPad Air 8 13" 2026 512GB Wi-Fi + Cellular (MH9N4TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13Apple MacBook Air 13 512GBWi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiMacBook Air 13 512GBWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatApple MacBook Pro 13 512GB






























