Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad Air 8 11" 2026 1TB Wi-Fi + Cellular (MH7N4TY/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Tāblete
- Procesora modelis: Apple M4
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 1 TB
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Displeja izmērs: 27,58 cm (10,86)
- Grafika: Apple 9 Serdes
- Operētājsistēma: Apple iPadOS 26
Cenas vēsture
1M
Apple iPad Air 8 11" 2026 1TB Wi-Fi + Cellular (MH7N4TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 311,20€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€

Lenovo Tab TB311FU (ZAEH0114SE)
no 132,83€
14 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iPad Air 11 M4 Wi-Fi + Cellular 1TB (blau) PWAP-2397

1 402,79€
1 407,78€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple | iPad Air Wi-Fi + Cellular | Blue | 11 " | 2360 x 1640 pixels | IPS | | 12 GB | M4 | 1024 GB | 3G | 4G | 5G | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 6.0 | iPadOS | 26 | MH7N4HC/A | 195950813692

1 405,95€
1 405,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple | iPad Air Wi-Fi + Cellular | Blue | 11 " | 2360 x 1640 pixels | IPS | Apple | 12 GB | M4 | 1024 GB | 3G | 4G | 5G | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 6.0 | iPadOS | 26 MH7N4HC/A

1 436,61€
1 443,61€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
APPLE iPad Air 11 inches WiFi + Cellular 1TB Blue | MH7N4HC/A | 195950813692 | RTAPP110IAMH7N4

1 448,15€
1 448,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air Wi-Fi + Cellular Blue 11 2360 x 1640 pixels IPS Apple 12 GB M4 1024 GB 3G 4G 5G Wi-Fi Front came MH7N4HC/A (195950813692) ( JOINEDIT87208834 ) Planšetdators

1 455,00€
1 455,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Apple Apple iPad Air 11" M4 Wi-Fi + Cellular 1TB - Blue | MH7N4HC-A | 195950813692

1 469,85€
1 469,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air Wi-Fi + Cellular Blue 11 " 2360 x 1640 pixels IPS Apple 12 GB M4 1024 GB 3G 4G 5G Wi-Fi Front cam MH7N4HC/A (195950813692) ( JOINEDIT89186884 ) Planšetdators

1 470,00€
1 470,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" M4 Wi-Fi+Cellular 1TB Blue MH7N4HC/ A planšetdators MH7N4HC/A

1 479,00€
1 479,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Smartfon Apple 11-inch iPad Air Wi-Fi + Cellular 1TB - Blue MH7N4TY/A

1 497,91€
1 497,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iPad Air 11 cali WiFi + Cellular 1TB Niebieski MH7N4HC/A

1 533,95€
1 533,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iPad Air 11 inches WiFi + Cellular 1TB Blue | MH7N4HC/A | 195950813692 | RTAPP110IAMH7N4

1 535,67€
1 535,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Apple iPad Air 11" M4 Wi-Fi + Cellular 1TB - Blue MH7N4HC/A

1 543,90€
1 543,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple Apple iPad Air 11" M4 Wi-Fi + Cellular 1TB - Blue MH7N4HC-A

1 584,77€
1 584,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Apple iPad Air 11 inches WiFi + Cellular 1TB Blue MH7N4HC/A (195950813692) ( JOINEDIT88581900 ) Planšetdators

1 550,00€
1 550,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 28,93 Wh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 1 TB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Krāsa: | Zils |
| MPN: | A3460 |
| EPREL: | 2556299 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| 1.000 | |
| 62h 0 min | |
| E (Skala A-E) | |
| C (Skala A-E) | |
| Aizsardzības klase: | IP 42 |
| Grafika: | Apple 9 Serdes |
|---|
| Izmēri: | P247,60 mm x A178,50 mm x D6,10 mm |
|---|---|
| Svars: | 465 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11be, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| 5G: | Jā |
| 4G/LTE: | Jā |
| GPS: | Jā |
| SIM tehnoloģija: | eSIM |
| Atmiņas tips: | DDR5X |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 7.500 MHz |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M4 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS 26 |
|---|
| Displeja izmērs: | 27,58 cm (10,86) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.360 Pikseļi x 1.640 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | DisplayPort caur USB, USB 3.2 Gen 2, USB-C |
Cenas vēsture
1M
Apple iPad Air 8 11" 2026 1TB Wi-Fi + Cellular (MH7N4TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13Wi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatMacBook Air 1TB4G Router Wi-FiMacBook Air 1TB 16GB


































