Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad Pro M5 13" 2025 1TB Wi-Fi (MDYP4TY/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple M5
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 1 TB
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Displeja izmērs: 33,02 cm (13")
- Grafika: Apple 10 kodolu GPU
- Operētājsistēma: Apple iPadOS 26
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad Pro M5 13" 2025 1TB Wi-Fi (MDYP4TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 453,90€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 318,70€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 191,00€

Lenovo Tab TB311FU (ZAEH0114SE)
no 132,83€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iPad Pro 13" M5 WiFi 1TB Standard glass Silver MDYP4HC/ A planšetdators MDYP4HC/A

2 219,00€
2 219,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple 13-inch iPad Pro M5 Wi-Fi 1TB with standard glass - Silver Apple ( MDYP4HC/A MDYP4HC-A ) Planšetdators

2 270,00€
2 270,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple 13-inch iPad Pro M5 Wi-Fi - Tablet - 1 TB - 33 cm (13inch) MDYP4TY/A

2 278,54€
2 283,53€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPad Pro 13" (M5) Wi-Fi 1TB with standard glass - Silver MDYP4HC/A

2 306,90€
2 306,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro 13 inches Wi-Fi 1TB Standard glass - Silver | MDYP4HC-A | 195950399134

2 543,10€
2 543,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iPad Pro 13 inches Wi-Fi 1TB Standard glass - Silver | MDYP4HC-A | 195950399134

2 544,35€
2 544,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Apple iPad Pro 13" 8. paaudze 1 TB Silver (MDYP4HC-A) | MDYP4HC-A | 195950399134

2 569,55€
2 569,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Apple 13-inch iPad Pro M5 Wi-Fi 1TB with standard glass - Silver | MDYP4HC/A

2 691,16€
2 693,66€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Tablet Apple iPad Pro 13" 8 gen. 1 TB Srebrny (MDYP4HC-A) MDYP4HC-A

2 747,12€
2 747,12€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 38,99 Wh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 1 TB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Automātiskā sejas atpazīšana: | Jā |
| Krāsa: | Sudrabs |
| MPN: | A3360 |
| EPREL: | 2 402 632 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 76h 0min |
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | E (Skala A-E) |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Aizsardzības klase: | IP 42 |
| Grafika: | Apple 10 kodolu GPU |
|---|
| Izmēri: | P215,5 mm x A281,6 mm x D5,1 mm |
|---|---|
| Svars: | 579 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11be, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M5 |
| Kodolu skaits: | 10 |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS 26 |
|---|
| Displeja izmērs: | 33,02 cm (13") |
|---|---|
| OLED displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2 752 Pikseļi x 2 064 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Displeja īpašības: | Ultra Retina XDR displejs |
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 1x |
|---|---|
| Savienojumi: | Thunderbolt 3 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad Pro M5 13" 2025 1TB Wi-Fi (MDYP4TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac Pro 2013Apple MacBook Air 13 RetinaApple MacBook Pro RetinaWi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiMacBook Pro 13 1TBWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatMacBook Pro 20254G Router Wi-Fi
































