Ilustrācija var atšķirties
Apple iPhone 11 256GB
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Apple iOS 13
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 15,50 cm (6,10)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Apple A13
- Procesora modeļa numurs: Bionic
- Kodolu skaits: 6
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPhone 11 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 644,56€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 369,14€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 521,20€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 532,15€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€

Samsung Galaxy A56 5G 128GB
no 290,00€

Samsung Galaxy S26 Ultra 1TB
no 1 189,31€

Samsung Galaxy S26 512GB
no 722,82€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iPhone 11 256GB SILVER

1 200,00€
1 200,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
|---|
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Putekļdrošs: | Jā |
| Sejas atpazīšana | |
| Video atskaņošana: līdz 17 h | |
| Audio atskaņošana: līdz 65 h |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, Lightning savienotājs, NFC |
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | GPS |
| Balss vadība: | Jā |
| Žestu vadība: | Jā |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Kritiena atpazīšana: | Nē |
| Izmēri: | P75,70 mm x A150,90 mm x D8,30 mm |
|---|---|
| Svars: | 194 g |
| Galvenā kamera 1: | 12 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 12 MP |
| Video izšķirtspēja: | 3.840 pikseļi x 2.160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 12 MP |
| Videoieraksts: | Jā |
| Apple iOS 13 |
| Procesors: | Apple A13 |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Bionic |
| Kodolu skaits: | 6 |
| Displeja izmērs: | 15,50 cm (6,10) |
|---|---|
| Displeja tips: | LCD |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 828 Pikseļi x 1.792 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 326 ppi |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM |
|---|---|
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPhone 11 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13Iphone 15 pro 256gbApple MacBook Air 13 256GBApple MacBook Pro 13 256GBApple 12 Pro Max 256GbApple 11 128GbApple 11 64GbMacBook 256 GBMac 256GB256GB microSDSDHC 256GB




















