Ilustrācija var atšķirties
Apple iPhone 16e 128GB
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Apple iOS 18
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Displeja izmērs: 15,50 cm (6,10)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Apple A18
- Kodolu skaits: 6
- Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPhone 16e 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 570,57€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 100,40€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 539,90€

Samsung Galaxy S25+ 256GB
no 738,47€

Samsung Galaxy S24 128GB
no 399,00€

Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB
no 275,00€

Samsung Galaxy A56 5G 128GB
no 280,00€

Samsung Galaxy S24 256GB
no 460,00€
95 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iPhone 16e 5G 128GB black DE MD1Q4ZD/A 195950051155 (195950051155) ( JOINEDIT70438281 ) Mobilais Telefons

635,00€
635,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 16e 5G 128GB white EU MD1R4SX/A 195950051216 (195950051216) ( JOINEDIT80237327 ) Mobilais Telefons

635,00€
635,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis Apple iPhone 16e 5G 8/128GB White (MD1R4SX/A) | 1331070-MD1R4 | 195950051216

638,00€
638,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 16e 15.5 cm (6.1) Dual SIM iOS 18 5G USB Type-C 128 GB White MD1R4ZD/A

642,24€
647,23€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPhone 16e 15,5 cm (6,1") Dual SIM iOS 18 5G USB Type-C 128 GB Balts TKOAPPSZI1133

643,45€
643,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 16e 5G 8/128GB White (MD1R4SX/A) | MD1R4SX/A | 195950051216

644,05€
644,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis Apple iPhone 16e 5G 8/128GB Black (MD1Q4SX/A) | MD1Q4SX/A | 195950051131

656,90€
656,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 16e 15.5 cm (6.1") Dual SIM iOS 18 5G USB Type-C 128 GB Black MD1Q4SX/A

658,99€
658,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
3JG Apple iPhone 16e 128GB schwarz MD1Q4ZD/A (21603280) ( JOINEDIT88444033 )

660,00€
660,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iphone 16e 128gb white MD1R4SX/A

667,66€
667,66€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 16e 15.5 cm (6.1") Dual SIM iOS 18 5G USB Type-C 128 GB Black 525258 (0195950051155) ( JOINEDIT73880971 ) Mobilais Telefons

670,00€
670,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
iPhone 16e 128GB White ( MD1R4HX/A MD1R4ZD/A )

670,00€
670,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iphone 16e 128gb white MD1R4QL/A

673,39€
673,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Apple iPhone 16e 5G 8/128GB Biay (MD1R4QN/A) MD1R4QN/A

682,57€
682,57€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Apple iPhone 16e 5G 8/128GB Biay (MD1R4) MD1R4

682,82€
682,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 16e 15.5 cm (6.1") Dual SIM iOS 18 5G USB Type-C 128 GB White | 525259 | 0195950051230 | WLONONWCRMWB8

683,59€
683,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iphone 16e 128gb black MD1Q4HX/A

683,77€
683,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 16e 15.5 cm (6.1") Dual SIM iOS 18 5G USB Type-C 128 GB White 525259 (0195950051230) ( JOINEDIT77122607 ) Mobilais Telefons

685,00€
685,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iphone 16e 128gb black MD1Q4SX/A

686,35€
686,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis Apple iPhone 16e 5G 8/128GB Black (MD1Q4QL/A) | MD1Q4QL/A | 0195950051117

696,00€
696,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 16e Viedtālrunis 128GB White | MD1R4HX/A | 0195950051186 | WLONONWCRPAJ6

697,79€
697,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 16e 15.5 cm (6.1") Dual SIM iOS 18 5G USB Type-C 128 GB White MD1R4HX/A (0195950051186) ( JOINEDIT88444034 ) Mobilais Telefons

700,00€
700,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Apple iPhone 16e 5G 8/128GB Czarny (MD1Q4SX/A) MD1Q4SX/A

719,71€
719,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Apple iPhone 16e 5G 8/128GB Biay (MD1R4SX/A) MD1R4SX/A

719,71€
719,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
product Apple - iPhone 16e 128GB Black 195950051124 (195950051124) ( JOINEDIT70957803 ) Mobilais Telefons

725,00€
725,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 16e 5G 128GB white India MD1R4HN/A

729,74€
734,73€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPhone 16e 128GB White MD1R4QN/A (0195950051209) ( JOINEDIT88444035 )

760,00€
760,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Iphone 16e 128gb czarny MD1Q4HX/A

770,94€
770,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Iphone 16e 128gb biały MD1R4HX/A

777,03€
777,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 16e 15.5 cm (6.1) Dual SIM iOS 18 5G USB Type-C 128 GB White MD1R4QL/A

785,09€
790,08€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Nē |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Putekļdrošs: | Jā |
| Sejas skeneris |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB 2.0, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, NavIC, QZSS |
| Balss vadība: | Jā |
| Žestu vadība: | Jā |
| Saderība ar dzirdes aparātiem: | Jā |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Kritiena atpazīšana: | Jā |
| Bezvadu uzlādes jauda: | 7,50 W |
| Izmēri: | P71,50 mm x A146,70 mm x D7,80 mm |
|---|---|
| Svars: | 167 g |
| Galvenā kamera 1: | 48 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 1 objektīvs: | Fusion, 26 mm, f/1.6 diafragma |
| Tuvinājums: | 10x digitālā, 2x optiskā |
| Video izšķirtspēja: | 3.840 pikseļi x 2.160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 12 MP |
| Priekšējā kamera 1 objektīvs: | TrueDepth, f/1.9 diafragma |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 3.840 pikseļi x 2.160 pikseļi |
| Apple iOS 18 |
| Procesors: | Apple A18 |
|---|---|
| Kodolu skaits: | 6 |
| Displeja izmērs: | 15,50 cm (6,10) |
|---|---|
| Displeja tips: | OLED |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1.170 Pikseļi x 2.532 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 460 ppi |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM + eSIM |
|---|---|
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPhone 16e 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac Pro 2013Apple MacBook Air 13 RetinaApple MacBook Pro RetinaApple 11 128GbApple 13 128GbApple 13 Pro 128GbMacBook 128GBLexar 128GBMicrosdhc 128GBSDHC 128GBMacBook iPhoneMac iPhoneBluetooth Iphone




























