Ilustrācija var atšķirties
Apple iPhone 17 Pro 256GB
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Apple iOS 26
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 15,9 cm (6,3")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Apple A19 Pro
- Kodolu skaits: 6
- Operatīvā atmiņa (RAM): 12 GB
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPhone 17 Pro 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 644,56€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 369,14€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 521,20€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 532,15€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€

Samsung Galaxy A56 5G 128GB
no 290,00€

Samsung Galaxy S26 Ultra 1TB
no 1 182,41€

Samsung Galaxy S26 512GB
no 722,82€
180 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple MOBILE PHONE IPHONE 17 PRO/256GB COS.ORANGE MG8H4

1 220,82€
1 220,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MOBILE PHONE IPHONE 17 PRO/256GB SILVER MG8G4

1 220,82€
1 220,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 Pro 256GB - Silver (Atjaunināts, stāvoklis ) IPHONE_17P_256
Displejs:
Super Retina XDR displejs
6,3 collu (pa diagonāli) pilnekrāna OLED displejs
HDR displejs
True Tone
Procesors:
A19
Kamera:
Pro 48 MP fusion kameru sistēma
Optiskā attālināšana 2x
Digitālā tālummaiņa līdz 40x
Nakts režīms
Video ierakstīšana :
4K Dolby Vision videoieraksts
TrueDepth-kamera:
18MP Center Stage camera
4K Dolby Vision videoieraksts ar ātrumu 24, 25, 30 vai 60 kadri sekundē
1080 p HD videoieraksts ar ātrumu 25, 30 vai 60 kadri sekundē
Nakts režīms
Akumulators:
Video demonstrēšana: līdz 33 stundām
Cits:
Action pogu
Camera control
Apple Intelligence
Face ID
MagSafe
Nano-sim
Noturība pret šļakatām un putekļiem IP68
Bezvadu uzlāde (darbojas ar Qi2 lādētājiem)
Ātrās uzlādes iespēja

1 264,00€
1 264,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE IPHONE 17 PRO 256GB COSMIC ORANGE MG8H4QN/A | 0195950627374 | 0195950627374 | MG8H4QN/A

1 290,00€
1 290,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis Apple iPhone 17 Pro 256GB Silver | 195950626162 | 195950626162

1 298,40€
1 298,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis Apple iPhone 17 Pro 256GB Orange US | 195950626179 | 195950626179

1 298,40€
1 298,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis Apple iPhone 17 Pro 256GB US Deep Blue | 195950626186 | 195950626186

1 298,40€
1 298,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons Apple iPhone 17 Pro 256GB Deep Blue - MG8J4HX/A

1 299,00€
1 299,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 Pro 256GB Cosmic Orange | TELAPPLE17PRO256GBORANGE1 | 195950627312

1 304,00€
1 304,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 Pro 256GB - Deep Blue | TELAPPLE17PRO256GBDEEPBLUE1 | 195950627510

1 304,00€
1 304,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 Pro 256GB - Silver | TELAPPLE17PRO256GBSILVER1 | 195950627114

1 304,00€
1 304,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 Pro 256GB Silver (ES) | 195950627244 | 195950627244

1 307,00€
1 307,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 Pro 256GB Silver EU MG8G4 | MG8G4ZDA | 195950627244

1 309,20€
1 309,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE IPHONE 17 PRO 256GB SILVER | 41516985 | 195950627114

1 309,60€
1 309,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 Pro 256GB Cosmic Orange EU | 41550357 | 195950627398

1 320,85€
1 320,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 Pro 256GB Cosmic Orange | MG8H4ZD/A | 195950627442

1 327,30€
1 327,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 Pro 256GB Blue EU Spec | 925001179 | 195950627640

1 331,95€
1 331,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 Pro 256GB Orange MG8H4 | 925001178 | 195950627442

1 331,95€
1 331,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iphone 17 pro 256GB US Deep Blue

1 337,00€
1 342,00€
Piegāde: 5,00€
ar piegādi: 5,00€
Apple iphone 17 Pro 256GB US Orange

1 337,00€
1 342,00€
Piegāde: 5,00€
ar piegādi: 5,00€
Viedtālrunis Apple iphone 17 pro 256GB US Deep Blue | 195950626186 | 195950626186

1 337,00€
1 343,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Apple Iphone 17 Pro 256GB Deep Blue A3523

1 340,00€
1 340,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis IPHONE 17 PRO/256GB Orange MG8H4 APPLE | MG8H4ZD/A | 195950627442

1 344,90€
1 344,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Smartfon Apple iPhone 17 Pro 256GB Srebrny (MG8H4) MG8H4QNASILVER

1 347,62€
1 347,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 Pro 256GB Deep Blue MG8J4HX/A

1 349,00€
1 349,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 Pro 256 GB Оранжевый
iPhone 17 Pro 256 GB Оранжевый

1 349,00€
1 349,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 17 Pro 256 GB Тёмно-синий
iPhone 17 Pro 256 GB Тёмно-синий

1 349,00€
1 349,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Apple iPhone 17 Pro 256GB Srebrny (MG8G4) | MG8H4QNASILVER | 0195950627114

1 349,40€
1 349,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE IPHONE 17 PRO/256GB SILVER MG8G4 APPLE MG8G4HX/A

1 353,46€
1 360,46€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
MOBILE PHONE IPHONE 17 PRO/256GB COS.ORANGE MG8H4 APPLE MG8H4HX/A

1 353,46€
1 360,46€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Nē |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Putekļdrošs: | Jā |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
|---|---|
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | B (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 47h 0 min |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB 3.0, USB-C, UWB (Ultra Wideband) |
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, NavIC, QZSS |
| Balss vadība: | Jā |
| Žestu vadība: | Jā |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Kritiena atpazīšana: | Jā |
| Bezvadu uzlādes jauda: | 25 W |
| Izmēri: | P71,9 mm x A150 mm x D8,75 mm |
|---|---|
| Svars: | 204 g |
| Galvenā kamera 1: | 48 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 48 MP |
| Galvenā kamera 2 objektīvs: | Ultraplatleņķa |
| Galvenā kamera 3: | 48 MP |
| Galvenā kamera 3 objektīvs: | Tālrunis |
| Tuvinājums: | 40x digitālā, 8x optiskā |
| Video izšķirtspēja: | 3 840 pikseļi x 2 160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 24 MP |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 3 840 pikseļi x 2 160 pikseļi |
| Apple iOS 26 |
| Procesors: | Apple A19 Pro |
|---|---|
| Kodolu skaits: | 6 |
| Displeja izmērs: | 15,9 cm (6,3") |
|---|---|
| Displeja tips: | OLED |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1 206 Pikseļi x 2 622 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 460 ppi |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM + eSIM |
|---|---|
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPhone 17 Pro 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13Iphone 15 pro 256gbApple MacBook Pro 17Apple MacBook Pro 13 256GBApple 12 Pro Max 256GbMacBook Pro 256 GB13 Pro 256GbMacBook Pro iPhoneApple MacBook Air 13 256GBMacbook Pro 17Mac Pro 17































