Ilustrācija var atšķirties
Motorola Razr 70 Ultra
Ražotājs: Motorola
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 16
- Displeja izmērs: (6,96")
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 8 Elite
- Kodolu skaits: 8
- Procesora takts maksimāli: 4,47 GHz
- Displeja tips: Saliekams
Ražotājs:
Motorola
Populāri produkti

Motorola Edge 60 Fusion
no 210,90€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 166,75€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 644,56€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 369,14€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 521,20€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 532,15€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€
24 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Motorola razr 70 ultra 17.7 cm (6.96") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 16 GB 512 GB 5000 mAh Violet | PBB20002PL | 840493611792 | TKOMOTSZA0616

1 286,35€
1 286,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola razr 70 ultra 17.7 cm (6.96") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 16 GB 512 GB 5000 mAh Wood | PBB20014PL | 840493612782 | TKOMOTSZA0615

1 286,35€
1 286,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola razr 70 ultra 17.7 cm (6.96") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 16 GB 512 GB 5000 mAh Wood | PBB20014PL | 840493612782 | TKOMOTSZA0615

1 287,00€
1 287,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola razr 70 ultra 17.7 cm (6.96") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 16 GB 512 GB 5000 mAh Violet | PBB20002PL | 840493611792 | TKOMOTSZA0616

1 287,00€
1 287,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola razr 70 ultra 17.7 cm (6.96") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 16 GB 512 GB 5000 mAh koka viedtālrunis | PBB20014PL | 840493612782 | TKOMOTSZA0615

1 304,15€
1 304,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola razr 70 ultra 17.7 cm (6.96") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 16 GB 512 GB 5000 mAh Violet viedtālrunis | PBB20002PL | 840493611792 | TKOMOTSZA0616

1 304,15€
1 304,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola razr 70 ultra 17.7 cm (6.96") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 16 GB 512 GB 5000 mAh Wood PBB20014PL

1 354,00€
1 354,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola razr 70 ultra 17.7 cm (6.96") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 16 GB 512 GB 5000 mAh Violet PBB20002PL

1 354,00€
1 354,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola razr 70 ultra 17.7 cm (6.96") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 16 GB 512 GB 5000 mAh Wood | PBB20014PL | 840493612782 | TKOMOTSZA0615

1 366,74€
1 366,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola razr 70 ultra 17.7 cm (6.96") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 16 GB 512 GB 5000 mAh Violet | PBB20002PL | 840493611792 | TKOMOTSZA0616

1 366,74€
1 366,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola razr 70 ultra 17.7 cm (6.96") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 16 GB 512 GB 5000 mAh Violet PBB20002PL (840493611792) ( JOINEDIT89718333 ) Mobilais Telefons

1 380,00€
1 380,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola razr 70 ultra 17.7 cm (6.96") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 16 GB 512 GB 5000 mAh Wood PBB20014PL (840493612782) ( JOINEDIT89718335 ) Mobilais Telefons

1 380,00€
1 380,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Motorola razr 70 Ultra 16/512GB Orient Blue PBB20002PL (840493611792) ( JOINEDIT89718334 ) Mobilais Telefons

1 430,00€
1 430,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola razr 70 Ultra 16/512GB Cocoa PBB20014PL (840493612782) ( JOINEDIT89718336 ) Mobilais Telefons

1 430,00€
1 430,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Razr 70 Ultra 16GB 512GB zila - Viedtalrunis Motorola Razr 70 Ultra PBB20001SE (840493611785) ( JOINEDIT89786917 )

1 525,00€
1 525,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Razr 70 Ultra 16GB 512GB bruna - Viedtalrunis Motorola Razr 70 Ultra PBB20013SE (840493612775) ( JOINEDIT89786918 )

1 525,00€
1 525,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Razr 70 Ultra 16GB, 512GB, cocoa - Smartphone PBB20013SE

1 544,00€
1 544,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Razr 70 Ultra 16GB, 512GB, orient blue - Smartphone PBB20001SE

1 544,00€
1 544,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Motorola Razr 70 Ultra 5G 16/512GB Brazowy (PBB20014PL) PBB20014PL (840493612782) ( JOINEDIT89828262 ) Mobilais Telefons

1 570,00€
1 570,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Motorola Razr 70 Ultra 5G 16/512GB Niebieski (PBB20002PL) PBB20002PL (840493611792) ( JOINEDIT89828261 ) Mobilais Telefons

1 570,00€
1 570,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Razr 70 Ultra 5G 16/512GB Brown (PBB20013SE) | PBB20013SE | 840493612775

1 693,40€
1 693,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Razr 70 Ultra 5G 16/512GB Blue (PBB20001SE) | PBB20001SE | 840493611785

1 693,40€
1 693,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Motorola Razr 70 Ultra 5G 16/512GB Brązowy (PBB20013SE) | PBB20013SE | 840493612775

1 695,10€
1 695,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Motorola Razr 70 Ultra 5G 16/512GB Niebieski (PBB20001SE) | PBB20001SE | 840493611785

1 695,10€
1 695,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C, UWB (Ultra Wideband) |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5 000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 68 W |
| Bezvadu uzlādes jauda: | 30 W |
| Izmēri: | P73,99 mm x A171,48 mm x D7,19 mm |
|---|---|
| Svars: | 199 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 50 MP |
| Video izšķirtspēja: | 3 840 pikseļi x 2 160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 50 MP |
| Google Android 16 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 8 Elite |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 4,47 GHz |
| Displeja izmērs: | (6,96") |
|---|---|
| Displeja tips: | Saliekams |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 165 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1 224 Pikseļi x 2 992 pikseļi |
| Displeja izmērs 2. displejs: | 10,16 cm (4") |
| 2. displeja izšķirtspēja: | 1 080 Pikseļi x 1 272 pikseļi |
Populāri produkti

























