Ilustrācija var atšķirties
Apple MacBook Pro 14'' 2026 M5 Pro 15 kodolu CPU 16 kodolu GPU 24GB 1TB (MGDN4D/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Klēpjdators
- Procesora modelis: Apple M5 Pro
- Atmiņas lielums: 24 GB
- Displeja izmērs: 35,97 cm (14,20)
- Cietā diska ietilpība: 1 TB
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Grafika: Apple 16 kodolu GPU
- Operētājsistēma: macOS Tahoe
Cenas vēsture
1M
Apple MacBook Pro 14'' 2026 M5 Pro 15 kodolu CPU 16 kodolu GPU 24GB 1TB (MGDN4D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

ASUS NUC 14 Pro AI RNUC14LNKU7094N2
no 1 198,00€
35 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple MacBook Pro 14" 24/1TB SSD M5 Pro Chip (2026) silver QWERTZ | MGDN4D/A | 0195950717129

2 233,40€
2 233,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14'' M5 Pro 15 24GB 1TB silber | MGDN4D/A | 195950717129 | 164855

2 264,75€
2 264,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro (14") M5 Pro 15/16-Core/24GB/1TBSSD/Silber MacOS (QWERTZ - vācu izkārtojums) ( MGDN4D/A ) Portatīvais dators

2 310,00€
2 310,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Pro 14 M5 Pro, Silber, M5 Pro (15-CPU/16-GPU), 24GB, 1TB SSD, Standard-Display, Deutsch, Kein Netzteil MGDN4D/A

2 313,20€
2 318,19€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Macbook Pro - M5 Pro (15/16) | 14,2" | 24GB | 1TB | Mac OS | Srebrny MGDN4ZE/A

2 367,52€
2 367,52€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Macbook Pro - M5 Pro (15/16) | 14.2" | 24GB | 1TB | Mac OS | Silver | MGDN4ZE/A | 195950717464 | LT-STD-M14-APL-368

2 391,15€
2 391,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 2026 14" M5 Pro 15C/16G 24/1TB Silver MGDN4T/A | MGDN4T/A | 195950717372

2 394,00€
2 400,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Apple Macbook Pro - M5 Pro (15/16) | 14,2" | 24GB | 1TB | Mac OS | Silver | MGDN4ZE/A | 195950717464 | LT-STD-M14-APL-368

2 414,65€
2 414,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Laptop Apple APPLE 35,6cm 14 cali MacBook Pro M5 Pro chip with 15core CPU and 16core GPU 24GB 1TB SSD - Silver MGDN4D/A

2 421,71€
2 421,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14" Apple M5 Pro 15C CPU, 16C GPU/24GB/1TB SSD/Silver/INT | Apple MGDN4ZE/A

2 434,40€
2 441,40€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Apple MacBook Pro 14" Apple M5 Pro 15C CPU, 16C GPU/24GB/1TB SSD/Silver/SWE | Apple MGDN4KS/A

2 434,40€
2 441,40€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Apple MacBook Pro 2026 14" M5 Pro 15C/16G 24/1TB Silver MGDN4T/A 195950717372 MGDN4T/A (195950717372) ( JOINEDIT87208746 ) Portatīvais dators

2 465,00€
2 465,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Pro 14.2-inch: M5 Pro 15/16, 24GB, 1TB SSD, without power supply - Silver MGDN4ZE/A

2 468,12€
2 473,11€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Laptop Apple APPLE 35,6cm 14 cali MacBook Pro M5 Pro chip with 15core CPU and 16core GPU 24GB 1TB SSD - Silver | MGDN4D/A | 195950717129

2 479,15€
2 479,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Pro 14.2-inch: M5 Pro 15/16, 24GB, 1TB SSD, without power supply - Silver | MGDN4ZE/A | 195950717464 | LT-STD-M14-APL-368

2 574,75€
2 574,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Portatīvais dators MacBook Pro 14" Apple M5 Pro 15C CPU, 16C GPU, 24GB/1TB SSD/Silver/SWE - MGDN4KS/A

2 601,97€
2 601,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Portatīvais dators MacBook Pro 14" Apple M5 Pro 15C CPU, 16C GPU, 24GB/1TB SSD/Silver/INT - MGDN4ZE/A

2 601,97€
2 601,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14 M5 Pro 24GB 1TB SSD Silver SWE MGDN4KS/ A portatīvais dators MGDN4KS/A

2 629,00€
2 629,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14 M5 Pro 24GB 1TB SSD Silver EN MGDN4ZE/ A portatīvais dators MGDN4ZE/A

2 629,00€
2 629,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Pro 14.2 cala: M5 Pro 15/16, 24GB, 1TB SSD, bez zasilacza - Srebrny MGDN4ZE/A

2 632,33€
2 632,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14" Apple M5 Pro 15C CPU, 16C GPU/24GB/1TB SSD/Silver/SWE | Apple | MGDN4KS/A | 195950717242

2 634,30€
2 634,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro (14") 2026 (silver, 24 GB, 1 TB (1 TB SSD), M5-Pro, MacOS, German) MGDN4D/A

2 635,90€
2 635,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Laptop Apple APPLE 35,6cm 14 cali MacBook Pro M5 Pro chip with 15core CPU and 16core GPU 24GB 1TB SSD - Silver MGDN4D/A

2 675,72€
2 675,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14" M5 Pro (2026) MGDN4ZE/A 1 TB Серебряный
MacBook Pro 14" M5 Pro (2026) MGDN4ZE/A 1 TB Серебряный

2 719,00€
2 719,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14" M5 Pro (2026) MGDN4ZE/A 1 TB Чёрный
MacBook Pro 14" M5 Pro (2026) MGDN4ZE/A 1 TB Чёрный

2 719,00€
2 719,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Apple MacBook Pro 14" M5 Pro 15C CPU, 16C GPU/24GB/1TB SSD/Silver/SWE | | MGDN4KS/A | 195950717242

2 419,95€
2 419,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro Apple M M5 Pro Laptop 36,1 cm (14.2) 24 GB 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) macOS Tahoe Sølv MGDN4DK/A

2 490,61€
2 495,60€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple MacBook Pro Silver 14.2 3024 x 1964 pixels Apple M5 Pro 24 GB Solid-state drive capacity 1000 GB Apple M5 Pro chip 15 MGDN4ZE/A (195950717464) ( JOINEDIT87208747 ) Portatīvais dators

2 505,00€
2 505,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14" M5 Pro 24 Gt 1 Tt kannettava hopea MGDN4KS/A (0195950717242) ( JOINEDIT86841341 )

2 625,00€
2 625,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Laptop Apple MacBook Pro 14" M5 Pro 15C CPU 16C GPU/24GB/1TB SSD/Silver/SWE | MGDN4KS/A | 195950717242

2 625,85€
2 625,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 22 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 72,40 Wh |
| Cietā diska ietilpība: | 1 TB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Tastatūras apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Krāsa: | Sudrabs |
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|
| Grafika: | Apple 16 kodolu GPU |
|---|
| Izmēri: | P312,60 mm x A15,50 mm x D221,20 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,60 kg |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11be, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| Iebūvēts mikrofons: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 24 GB |
|---|
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M5 Pro |
| Kodolu skaits: | 15 |
| Operētājsistēma: | macOS Tahoe |
|---|
| Displeja izmērs: | 35,97 cm (14,20) |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 3.024 Pikseļi x 1.964 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina XDR displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Atmiņas kartes slots: | SDXC karte |
|---|---|
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 3x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, HDMI izeja, Thunderbolt 5 |
Cenas vēsture
1M
Apple MacBook Pro 14'' 2026 M5 Pro 15 kodolu CPU 16 kodolu GPU 24GB 1TB (MGDN4D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple MacBook Pro 15 2016Apple MacBook Pro 15 A1286Apple MacBook Pro 16 2019Apple MacBook Pro 16.2Apple Macbook Pro 2021 14Apple Power BankAptxAriston AndrisMacBook Pro 14 1TBMacbook Pro 14 16GB 1TBMacBook Pro 16 1TBApple MacBook Pro 15MacBook Pro 1TBMacBook Pro 14 16MacBook Pro 16GB 1TBMacBook Pro 16 16GB 1TBMacBook 14 1TBApple MacBook Pro 14.2









































