Ilustrācija var atšķirties
Apple MacBook Pro 16'' 2026 M5 Pro 18 kodolu CPU 20 kodolu GPU 24GB 1TB (MGE44D/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Procesora modelis: Apple M5 Pro
- Atmiņas lielums: 24 GB
- Displeja izmērs: 41,05 cm (16,20)
- Cietā diska ietilpība: 1 TB
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Operētājsistēma: macOS Tahoe
- Svars: 2,14 kg
- Procesors: Apple
Cenas vēsture
1M
Apple MacBook Pro 16'' 2026 M5 Pro 18 kodolu CPU 20 kodolu GPU 24GB 1TB (MGE44D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

ASUS NUC 14 Pro AI RNUC14LNKU7094N2
no 1 200,85€
27 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple MacBook Pro 16'' M5 Pro 18 24GB 1TB silber | MGE44D/A | 0195950712728

2 772,95€
2 772,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Pro 16 M5 Pro, Silber, M5 Pro (18-CPU/20-GPU), 24GB, 1TB SSD, Deutsch, Kein Netzteil MGE44D/A

2 776,03€
2 781,02€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple MacBook Pro 16'' M5 Pro 18 24GB 1TB silber | MGE44D/A | 0195950712728 | 1A07-15K

2 782,50€
2 782,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro (16") 2026 (silver 24 GB 1 TB (1 TB SSD) M5-Pro MacOS German) MGE44D/A (0195950712728) ( JOINEDIT88007124 )

2 850,00€
2 850,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 16" M5 Pro 18C CPU, 20C GPU/24GB/1TB SSD/Silver/SWE | | MGE44KS/A | 195950712841

2 886,75€
2 886,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 16" Apple M5 Pro 18C CPU, 20C GPU/24GB/1TB SSD/Silver/SWE | Apple MGE44KS/A

2 903,98€
2 910,98€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Apple MacBook Pro 16" Apple M5 Pro 18C CPU, 20C GPU/24GB/1TB SSD/Silver/INT | Apple MGE44ZE/A

2 903,98€
2 910,98€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Apple Laptop Apple MacBook Pro 16 M5 Pro / 24 GB / 1 TB (MGE44ZE/A)

2 905,58€
2 905,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Laptop Apple APPLE 40,6cm 16 cali MacBook Pro M5 Pro chip with 18core CPU and 20core GPU 24GB 1TB SSD - Silver MGE44D/A

2 929,56€
2 929,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 16" M5 Pro Silber MGE44D/A M5 Pro chip mit 18-core CPU und 20-core GPU 24GB 1TB SSD - Silber kein Netzteil MGE44D/A (0195950712728) ( JOINEDIT86878853 ) Portatīvais dators

2 955,00€
2 955,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Pro 16.2-inch: M5 Pro 18/20, 24GB, 1TB SSD, without power supply - Silver MGE44ZE/A

3 032,48€
3 037,47€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Portatīvais dators Apple MacBook Pro 16 M5 Pro / 24 GB / 1 TB (MGE44ZE/A) | MGE44ZE/A | 195950713060

3 067,45€
3 067,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Portatīvais dators MacBook Pro 16" Apple M5 Pro 18C CPU, 20C GPU/24GB/1TB SSD/Silver/SWE - MGE44KS/A

3 100,86€
3 100,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 16" Apple M5 Pro 18C CPU, 20C GPU/24GB/1TB SSD/Silver/SWE | Apple MGE44KS/A

3 103,46€
3 103,46€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 16 M5 Pro 24GB 1TB SSD Silver EN MGE44ZE/ A portatīvais dators MGE44ZE/A

3 129,00€
3 129,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 16 M5 Pro 24GB 1TB SSD Silver SWE MGE44KS/ A portatīvais dators MGE44KS/A

3 129,00€
3 129,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 16" Apple M5 Pro 18C CPU, 20C GPU/24GB/1TB SSD/Silver/SWE | Apple | MGE44KS/A | 195950712841

3 142,44€
3 142,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 16" Apple M5 Pro 18C CPU, 20C GPU/24GB/1TB SSD/Silver/INT | Apple | MGE44ZE/A | 195950713060

3 142,44€
3 142,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 16" M5 Pro (2026) MGE44ZE/A 1 TB Sudrabs
MacBook Pro 16" M5 Pro (2026) MGE44ZE/A 1 TB Sudrabs

3 249,00€
3 249,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Pro 16.2 cala: M5 Pro 18/20, 24GB, 1TB SSD, bez zasilacza - Srebrny MGE44ZE/A

3 266,50€
3 266,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Portatīvais dators MacBook Pro 16" Apple M5 Pro 18C CPU, 20C GPU/24GB/1TB SSD/Silver/INT - MGE44ZE/A

3 445,13€
3 445,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Apple MacBook Pro 16" M5 Pro 18C CPU, 20C GPU/24GB/1TB SSD/Silver/INT | | MGE44ZE/A | 195950713060

2 886,75€
2 886,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 16 Apple M5 Pro 18C CPU 20C GPU/24GB/1TB SSD/Silver/INT Apple MGE44ZE/A (195950713060) ( JOINEDIT87208762 )

2 990,00€
2 990,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 16 Apple M5 Pro 18C CPU 20C GPU/24GB/1TB SSD/Silver/SWE Apple MGE44KS/A (195950712841) ( JOINEDIT87208761 )

2 990,00€
2 990,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro - M5 Pro - M5 Pro 20-core - 24 GB RAM - 1 TB SSD - 41.05 cm (16.2) MGE44D/A (0195950712728) ( JOINEDIT87784627 ) Portatīvais dators

3 000,00€
3 000,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 16" Apple M5 Pro 18C CPU 20C GPU/24GB/1TB SSD/Silver/INT Apple MGE44ZE/A (195950713060) ( JOINEDIT89703206 ) Portatīvais dators

3 020,00€
3 020,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 16" M5 Pro 24 Gt 1 Tt kannettava hopea MGE44KS/A (0195950712841) ( JOINEDIT86841346 )

3 130,00€
3 130,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 24 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 100 Wh |
| Cietā diska ietilpība: | 1 TB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Tastatūras apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Krāsa: | Sudrabs |
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|
| Izmēri: | P355,70 mm x A16,80 mm x D248,10 mm |
|---|---|
| Svars: | 2,14 kg |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11be, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| Iebūvēts mikrofons: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 24 GB |
|---|
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M5 Pro |
| Kodolu skaits: | 18 |
| Operētājsistēma: | macOS Tahoe |
|---|
| Displeja izmērs: | 41,05 cm (16,20) |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 3.456 Pikseļi x 2.234 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina XDR displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Atmiņas kartes slots: | SDXC karte |
|---|---|
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 3x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, HDMI izeja, Thunderbolt 5 |
Cenas vēsture
1M
Apple MacBook Pro 16'' 2026 M5 Pro 18 kodolu CPU 20 kodolu GPU 24GB 1TB (MGE44D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple MacBook Pro 16.2Apple MacBook Pro 17Apple Macbook Pro 2021 14Apple MacBook Pro M2Apple MacBook Pro RetinaApple MacBook Pro Retina 13Apple MBPApple USB C adapterisApzeltīti GredzeniAriston Kombinētie BoileriMacBook Pro 16 1TBMacBook Pro 1TBMacBook Pro 16GB 1TBMacBook Pro 16 16GB 1TBMacBook Pro 2019 1TBMacBook Pro 14 1TBMacBook Pro 13 1TBMacbook Pro 14 16GB 1TBAMD GPU PROMacBook Pro 20






































