Ilustrācija var atšķirties
Bosch Cosyy'y Profamily BGLS4A444
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Grīdas putekļsūcējs
- Jauda: 700 W
- Papildu sprauslas: Grīdas sprausla, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla
- Darbības rādiuss: 10 m
- Skaņas spiediens: 69 dB
- Atbalsta paliktnis: Jā
- Riteņi integrēti: Jā
- Kabeļa uztīšana: automātiski
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Cosyy'y Profamily BGLS4A444
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 2 BGDS2CHAMP
no 96,94€

Siemens VSQ5X1230
no 147,85€

Festool CTL SYS (575279)
no 424,58€

Siemens VS06A111
no 105,70€

Severin BC 7052
no 125,75€

AEG AB61H6SW
no 144,42€

Numatic Henry HVR200
no 153,41€

Philips 3000 Series XD3112
no 101,66€

Rowenta Force Allergy+ RO7473
no 185,45€

Siemens VSZ3XTRM11
no 173,65€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Cosyy'y ProFamily BGLS4A44, Canister (blue / black) BGLS4A444

245,60€
245,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Svars: | 4,50 kg |
|---|
| Jauda: | 700 W |
|---|---|
| Skaņas spiediens: | 69 dB |
| Papildu sprauslas: | Grīdas sprausla, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla |
| Atbalsta paliktnis: | Jā |
| Riteņi integrēti: | Jā |
| Kabeļa uztīšana: | automātiski |
| Darbības rādiuss: | 10 m |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Cosyy'y Profamily BGLS4A444
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Dzīvžoga Šķēres Ar AkumulatoruBosch Easyaquatak 120Bosch Easycut 12Bosch Easyhedgecut 18-45Bosch elektriskais zāles pļāvējsBosch ElektroinstrumentiBosch Galda ZāģisBosch Gbh 2 21Bosch Isio 3Bosch UrbjmašīnaBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic




















