Ilustrācija var atšķirties
Bosch DRC99PS20
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Tvaika nosūcējs
- Pārsega veids: Griestu nosūcējs
- Ventilatora jauda: 450 m³/h
- Izmēri: P91 cm x A29,90 cm x D51 cm
- MPN: DRC99PS20
- EPREL: 104320
- Energoefektivitātes klase: A
- Kapuces darbības režīms: Cirkulācijas režīms, Izplūdes darbība
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch DRC99PS20
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 4 DFR067A52
no 403,10€

Neff D49ML54X1
no 587,08€

AEG DPE5660M
no 211,00€

Siemens iQ500 LI67RA561
no 454,60€

Neff N 50 D46ED52X1
no 387,40€

Respekta DH 520 WL
no 61,00€

Respekta DH 540 IXL
no 72,19€

AEG 3000 LEDLights DGB3523S
no 118,45€

Siemens iQ100 LI64LA521
no 307,22€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Okap Bosch DRC99PS20 | S0422225 | 4242005133871

1 469,55€
1 469,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Okap Bosch DRC99PS20 | S0422225 | 4242005133871

1 508,30€
1 508,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P91 cm x A29,90 cm x D51 cm |
|---|---|
| Svars: | 23,03 kg |
| DRC99PS20 |
| EPREL: | 104320 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A |
| Pārsega veids: | Griestu nosūcējs |
| Kapuces darbības režīms: | Cirkulācijas režīms, Izplūdes darbība |
| Veiktspējas līmeņi: | 3 |
| Ventilatora jauda: | 450 m³/h |
| Ventilatora jauda intensīvajā režīmā: | 900 m³/h |
| Skaņas spiediens: | 56 dB |
| Filtra veids: | Metāla tauku filtrs, Nerūsējošā tērauda filtrs |
| Pēcpārskriešanas automātika: | Jā |
| Automātiskā pārslēgšanās atpakaļ: | Jā |
| Filtra piesātinājuma indikators: | Jā |
| Malu nosūkšana: | Jā |
| LED displejs: | Jā |
| Iebūvēts apgaismojums: | Jā |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
| Papildus vadāms caur: | Vārīšanas virsma |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch DRC99PS20
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Dzīvžoga Šķēres Ar AkumulatoruBosch Easyaquatak 120Bosch Easycut 12Bosch Easyhedgecut 18-45Bosch elektriskais zāles pļāvējsBosch ElektroinstrumentiBosch Galda ZāģisBosch Gbh 2 21Bosch Isio 3Bosch UrbjmašīnaBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic






















