Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 4 DWK87FN60
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Pārsega veids: Sienas tvaika nosūcējs
- Jauda: 130 W
- Ventilatora jauda: 431 m³/h
- Izmēri: P79 cm x A32 cm x D43,30 cm
- MPN: DWK87FN60
- EPREL: 1851975
- Energoefektivitātes klase: A+
- Enerģijas patēriņš: 32 kWh/gadā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 DWK87FN60
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Hausgeräte Serie 4 DBB85CC60
no 370,90€

Siemens iQ700 LC91KLT60
no 904,20€

Siemens iQ500 LC81KAN20
no 940,00€

Siemens iQ100 LC65KDK60
no 280,00€

Elica Stripe 90 cm
no 415,00€

Siemens iQ300 LC67KFN20
no 685,00€

Falmec MOVE 60
no 765,55€

Neff N 50 D65IFN1S0
no 545,00€

Siemens iQ300 LC67KFN60
no 630,00€

avots: M79
electrolux LFV439K
no 640,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch DWK87FN60 tvaika nosūcējs

553,28€
553,28€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch DWK87FN60 / 2291685

560,00€
560,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch DWK87FN60 tvaika nosūcējs DWK87FN60

587,60€
587,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P79 cm x A32 cm x D43,30 cm |
|---|---|
| Svars: | 15,50 kg |
| DWK87FN60 |
| EPREL: | 1851975 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
| Enerģijas patēriņš: | 32 kWh/gadā |
| Pārsega veids: | Sienas tvaika nosūcējs |
| Kapuces darbības režīms: | Cirkulācijas režīms, Izplūdes darbība |
| Veiktspējas līmeņi: | 3 |
| Jauda: | 130 W |
| Ventilatora jauda: | 431 m³/h |
| Ventilatora jauda intensīvajā režīmā: | 768 m³/h |
| Skaņas spiediens: | 56 dB |
| Filtra veids: | Metāla tauku filtrs |
| Pēcpārskriešanas automātika: | Jā |
| Automātiskā pārslēgšanās atpakaļ: | Jā |
| Filtra piesātinājuma indikators: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| LED displejs: | Jā |
| Iebūvēts apgaismojums: | Jā |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
| Papildus vadāms caur: | Vārīšanas virsma |
| WLAN: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 DWK87FN60
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch 14 4Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators





















