Ilustrācija var atšķirties
Bosch SBV4HAX48E
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Trauku mazgājamā mašīna
- Veids: Pilnībā integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): D (Skala A-G)
- Ūdens patēriņa vērtība: 9,50 l
- Elektroenerģijas patēriņš: 84 kWh/100 mazgāšanas cikli
- Darbības troksnis: 44 dB
- Ietilpība (komplekti): 13
- Sākuma laika iestatīšana: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch SBV4HAX48E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 4 SMU4EVS08E
no 1 117,70€

Bosch Serie 4 SMV4EVX08E
no 679,50€

Bosch Serie 6 SMV6ZCX16E
no 760,00€

Bosch Hausgeräte Serie 4 SMP4ECC72S
no 625,00€

Siemens iQ700 SN87TX00CE
no 1 170,00€

Siemens iQ500 SN65ZX07CE
no 750,00€

Neff N 50 S155EVX04E
no 560,00€

Siemens iQ700 SX87TX02CE
no 1 074,02€

Siemens iQ300 SN53ES22CE
no 787,23€

Siemens iQ300 SN63EX04TE
no 570,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Iebūvējama trauku mašīna Bosch Serie | 4, 60cm, XXL, HomeConnect, ExtraDry, SBV4HAX48E

699,00€
699,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch SBV4HAX48E 60cm trauku mazg. mašīna, iebūvējama SBV4HAX48E

731,20€
731,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 250499 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | D (Skala A-G) |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 9,50 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 84 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
|---|---|
| Darbības troksnis: | 44 dB |
| Programmas: | 12x |
| Ietilpība (komplekti): | 13 |
| Displejs pieejams: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Ātrā skalošana: | Jā |
| AquaStop: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Jā |
| Dozēšanas asistents: | Jā |
| Galda piederumu uzglabāšana: | Galda piederumu grozs |
| Izmēri: | P59,80 cm x A86,50 cm x D55 cm |
|---|---|
| Svars: | 36,30 kg |
| SBV4HAX48E |
| Pilnībā integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch SBV4HAX48E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand T ShirtBrit CARE kaķu barībaBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic





















