Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 4 SMS4EVW08E
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Trauku mazgājamā mašīna
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): B (Skala A-G)
- Ūdens patēriņa vērtība: 9 l
- Elektroenerģijas patēriņš: 65 kWh/100 mazgāšanas cikli
- Darbības troksnis: 44 dB
- Ietilpība (komplekti): 14
- Sākuma laika iestatīšana: Jā
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 4 SMU4EVS08E
no 531,39€

Bosch Serie 8 SMD8TCX04E
no 916,18€

Bosch Serie 6 SMV6ZCX16E
no 713,70€

Bosch Hausgeräte Serie 4 SMP4ECC72S
no 625,00€

Siemens iQ500 SN65ZX07CE
no 741,52€

Siemens iQ500 SN65EX12CE
no 710,00€

Siemens iQ700 SN87TX02CE
no 914,72€

Siemens iQ700 SX87TX02CE
no 1 074,02€

Siemens iQ700 SN87TX00CE
no 841,05€

Siemens iQ300 SN43ES04TE
no 606,86€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
BOSCH SMS4EVW08E (white)

616,81€
616,81€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch SMS4EVW08E (white) SMS4EVW08E (4242005479504) ( JOINEDIT79694255 )

620,00€
620,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch SMS4EVW08E white SMS4EVW08E (4242005479504) ( JOINEDIT66530846 )

690,00€
690,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH SMS4EVW08E Serie 4, Spülmaschine weiß, 60 cm, Home Connect

714,20€
719,19€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch Zmywarka Bosch Bosch SMS4EVW08E white

732,38€
732,38€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zmywarka Bosch Bosch SMS4EVW08E white | SMS4EVW08E | 4242005479504

737,50€
737,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch SMS4EVW08E white SMS4EVW08E

738,51€
738,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Trauku mazgājamā mašīna Bosch Bosch SMS4EVW08E white | SMS4EVW08E | 4242005479504

802,40€
802,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SMS4EVW08E Serie 4, Spülmaschine

887,50€
900,49€
Piegāde: 12,99€
ar piegādi: 12,99€
Vairāk piedāvājumu
Zmywarka Bosch Bosch SMS4EVW08E white SMS4EVW08E (4242005479504) ( JOINEDIT67011457 )

840,00€
840,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 1935622 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 9 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 65 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
|---|---|
| Darbības troksnis: | 44 dB |
| Programmas: | 6x |
| Ietilpība (komplekti): | 14 |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Ātrā skalošana: | Jā |
| AquaStop: | Jā |
| Sāls papildināšanas indikators: | Jā |
| Skalošanas līdzekļa uzpildes indikators: | Jā |
| Tīrītāja automātika: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Galda piederumu uzglabāšana: | Galda piederumu atvilktne |
| Bērnu drošība: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Izmēri: | P60 cm x A85 cm x D60 cm |
|---|---|
| Svars: | 51,70 kg |
| SMS4EVW08E |
| Brīvi stāvošs |
Populāri produkti
Populāri produkti no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand T ShirtBrit CARE suņu barībaBosch 14 4Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators



























